Problem sa tastaturom na laptopu

Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruka
1
Pozdrav ljudi nov sam na ovom forumu i imam problem sa tastaturom na lap topu. Pre neki dan jedan taster je prestao da radi tacnije ipsilon slovo (ne radi mi pa sam morao tako da napisem) dok ostali tasteri rade super bez ikakvih problema. Lap top imam skoro 2 god i nisam imao nikavih problema do sada. Da napomene da nikad nista nije prosuto na lap top i da nikad nije tastatura lupana vec je koriscena normalno. Koristim lap top emachines e732zg koji ima intel pentium 2,13ghz, 4gb ram, 1gb graf i 500gb hdd. Ako neko zna kako moze ovo da se sredi neka slobodno napise. Hvala puno.
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Postoji teoretska sansa da resis problem ciscenjem i zamenom tastera (tacnije zamenom gumenog odbojnika ispod tastera) ali je neuporedivo realnije da ces morati da pazaris novu za oko 30 evra ili polovnu za oko 15. Naravno postoje i softverski nacini da slovo Y jednostavno prebacis na neki od tastera koje nikada ne koristis sto te nece kostati nista.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
a kazi nam jel ti taj taster ostane zaglavljen malo ili krcka kad ga pritisnes ili je sve ok kad ga stisnes...
 
Natrag
Top