Problem sa šifrom?!

Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
9
Imam problem kao što je možda većina vas imala. Naime, da ne dužim, zbog nekih stvari roditelji su mi stavili šifru na komp.
Pa me interesuje da li neko zna način kako da provalim šifru na tom zaključanom akauntu tj ima li neki program?
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Ima, ali ti je sve za džabe jer prvo što ti traži je da upišeš password koji NE ZNAŠ!!!...sorry
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2011
Poruka
85
pozz

Grome , nemozes da provalis sifru, jedino sto mozes jeste da je slucajno provalis ili da obrises. Znaci mozes da skines sifru tj da je obrises.
 
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
9
Grome , nemozes da provalis sifru, jedino sto mozes jeste da je slucajno provalis ili da obrises. Znaci mozes da skines sifru tj da je obrises.

Da okej to ali reko da li postoji neki program kad sam na tom zakljucanom akauntu, posto kad su cale i keva tu ukucaju sifru.
A i video sam da moze da se provali samo ne znam kako pa reko da pitam mozda neko zna. ;)
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Ukoliko imaš Win XP možeš sa internet da skineš ophcrack koji podigneš sa USB-a ili CD-a i pokušaš da "provališ" šifru(mislim da ovo možeš da uradiš i iz windows-a, nisam siguran).
Takođe možeš da probaš sa johny-em da dekriptuješ šifru (johny dolazi uz Backtrack, mada ti je lakše da ga ubaciš na Slax, da ne skidaš džabe 1GB više).
Ako ni to ne pomogne onda sa chntpw-om možeš da obrišeš šifu, koristiš komp i posle je opet vratiš.
 
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
9
Ukoliko imaš Win XP možeš sa internet da skineš ophcrack koji podigneš sa USB-a ili CD-a i pokušaš da "provališ" šifru(mislim da ovo možeš da uradiš i iz windows-a, nisam siguran).
Takođe možeš da probaš sa johny-em da dekriptuješ šifru (johny dolazi uz Backtrack, mada ti je lakše da ga ubaciš na Slax, da ne skidaš džabe 1GB više).
Ako ni to ne pomogne onda sa chntpw-om možeš da obrišeš šifu, koristiš komp i posle je opet vratiš.

Druže jel možeš da mi objasniš kako koristim ovaj ophcrack? Ne kapiram ga baš najbolj. :)
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Skini ophcrack sa zvaničnog sajta, pomoću Universal USB Installera ili Unebootina stavi ga na USB, restartuj komjuter u BIOS-u stavi da se sistem diže sa USB-a, dalje ćeš se snaći :dtyste: .

O svemu ovome imaš dosta na internetu.
 
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
133
probaj, da instaliras KGB keylogger, mislim da ces tako em zasnati koja je sifra em ces zasnati sta ti matorci rade na komp:)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top