Problem sa Real Playerom

Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
Pozdrav. Imam instaliran Windows 7 Ultimate x64 i na njemu Real Player. Moj problem je sto kada gledam film na real playeru i tema windowsa mi je windows aero losiji mi je kvalitet slike, a kada prebacim na klasicnu temu onda mi je odlican kvalitet. Imace graficka mi je Nvidia G force 8400M. Nigdje na netu nisam uspio naci rjesenje problema. U naprijed hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
prvo idina system rating da vids koju ocenu ti daje win 7,posle toga proveri da li je Real Player za 64bit verziju.Da li ti se to desava i kada gledas fim na wmp12.Probaj sa Gom playerom.Ako mene pitas ja bi presao na 32bit verziju jer dosta programa imaju problem sa 64bit.Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
System rating mi je 3.6. Na ostalim playerima normalna mi je slika, sistem mi je 64 bitni, a real player neznam da li ima za 64bitnu verziju.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
pa moj ti je savet da predjes na drugi player sem toga 3.6 raiting nije bas na zavidnom nivou da bi ukljucio aero efekat,sem toga taj aero samo jede ram a ako ti to volis onda ga ukljuci pa gledaj film sa kocenjem.Ovo je moje licno iskustvo jer sam dosta experimentisao sa win 7 mada to ne mora da znaci da je takoPozz
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
Ma nemam problem sa aerom, ni sa gledanjem filma. Imam instalirana 4 player, ali mi je taj probljem zapeo za oko. Inace volim da mi sve savrseno funkcionise na laptopu, koliko god je to moguce. Zbog toga ovo moje pitanje. U svakom slucaju hvala na pormoci i odgovorima. Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
to je laptop mislim da nema potrebe da je na njemu x64 sustav jer rijetko koji laptop ima vise od 4 gb rama (osim alienware laptopa za drugi jos nisam cuo da ima vise od 4gb) a sto se tice real playera poslusaj savjet korisnika i gledaj u drugom playeru imas bs player gom player pa i windows media player
 
Natrag
Top