problem sa prženjem dvd-a

Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
pozzzz
zanima me da li se neko susretao sa nemogućnosti prženja iso fajla na dvd dual layer
pokušao sa dva dvd-a različitih proizvođača,i na win xp,i win 8.1,i sa bezbroj programa za prženje,i stavio sam na disable:imapi cd burning u servisima
svaki put dobivam ovakvu poruku:
set lo data zone capacity failed-reason:power calibration area error
da li je moguće išta uraditi ili da se okanim ovoga.....Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
pozzzz
zanima me da li se neko susretao sa nemogućnosti prženja iso fajla na dvd dual layer
pokušao sa dva dvd-a različitih proizvođača,i na win xp,i win 8.1,i sa bezbroj programa za prženje,i stavio sam na disable:imapi cd burning u servisima
svaki put dobivam ovakvu poruku:
set lo data zone capacity failed-reason:power calibration area error
da li je moguće išta uraditi ili da se okanim ovoga.....Hvala

Ovako nesto?

 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Probaj na Win,8.1 idi levi dvoklik na ikonicu ISO.Tako kad nesto nece da se nareze,trebao bi imati DVD RW,ako nesto ne uspe,formatiras ga i ponovo,ovako upropastis vise DVD-a
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Probaj na Win,8.1 idi levi dvoklik na ikonicu ISO.Tako kad nesto nece da se nareze,trebao bi imati DVD RW,ako nesto ne uspe,formatiras ga i ponovo,ovako upropastis vise DVD-a
probao sam i sa win 8.1
na žalost nemam dwd rw jer ga je teško naći u mjestu gdje živim
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa jedino da probas da apgrejdujes firmware za te rezace, ako su mnogo stari. Ti najbolje znas koje modele imas, jel mi ostali sad evo bacamo kockice i kladimo se koji su modeli u pitanju.

Takodje skini jedan stari program ImgBurn, on u sebi ima opciju Test mod, da kobajagi nareze disk - radi provere dal je sve u redu. Takodje ima napredna podesavanja za brzinu rezanja, sto je kriticno, narocito ako na samom disku pise koju brzinu podrzava.
Znaci vidi za firmware, a posle exprimentisi sa brzinama u test modu i najvaznije, drz nam palceve.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
@Komsija76 ...pokušao sa power iso onako kako je u videu i izbaci ovo:
eror writing data(sad su ovdje nekakvi brojevi,nešto kao 544-00000300 9b059b5c
ništa nisam dirao u postavkama
@Bazlik...ne znam za taj firmware,ali obični dvd narežem bez problema
ne znam više ništa osim da sam sj*bo već 3 dvd-a i da mi se ne isplati valjda više ni probati
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
@Komsija76 ...pokušao sa power iso onako kako je u videu i izbaci ovo:
eror writing data(sad su ovdje nekakvi brojevi,nešto kao 544-00000300 9b059b5c
ništa nisam dirao u postavkama
@Bazlik...ne znam za taj firmware,ali obični dvd narežem bez problema
ne znam više ništa osim da sam sj*bo već 3 dvd-a i da mi se ne isplati valjda više ni probati

Kod tebe je onda je neki problem sa registrijem!

Kod:
http://www.solvusoft.com/en/errors/runtime-errors/power-software-ltd/poweriso/error-writing-data-544-poweriso-error-writing-data-544/
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Kod tebe je onda je neki problem sa registrijem!

Kod:
http://www.solvusoft.com/en/errors/runtime-errors/power-software-ltd/poweriso/error-writing-data-544-poweriso-error-writing-data-544/
čitao sam ovo ali bi valjda onda trebao imati probleme i sa dvd 4.7gb,ali nemam
 
Natrag
Top