Problem sa maticnom

Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
1
Molim za pomoc mislim da je problem sa maticnom jer kad upalim racunar ne pojavljuje se slika na monitoru, probao sam da zamenim graficku i nije do nje, a naravno monitor radi. Moze neka pomoc ako neko zna o cemu se radi.
Unapred hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
Molim za pomoc mislim da je problem sa maticnom jer kad upalim racunar ne pojavljuje se slika na monitoru, probao sam da zamenim graficku i nije do nje, a naravno monitor radi. Moze neka pomoc ako neko zna o cemu se radi.
Unapred hvala.

Da ti ne pisti kompijuter kad ga upalis... jer ako pisti moze da bude do memorije.
Moras malo pojasniti sta se desava tacno...
 
Član
Učlanjen(a)
05.04.2009
Poruka
61
Verovatno je nešto oko harda (crko ili nema napajanja) ili RAM memorija (crkla).
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
^^ Da je hard disk crko njemu bi se pojavilo nešto na ekranu. Da mu je memorija crkla njemu bi se pojavilo nešto na ekranu.

Ljudi molim vas još jednom, ukoliko ne znate materiju računara i njihove probleme/simptome nemojte lupati gluposti ovako javno i samo pisati spam i dezinformacije, čisto da bi ste nešto napisali zarad većeg broja postova. Ovim ne samo da narušavate ozbiljnost i kulturu pisanja već i pravite problem ljudim dajući im (uglavnom) pogrešne savete i još više ih zbunjujete.

Ubuduće ću bez najave brisati postove kao post iznad mog!
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Molim za pomoc mislim da je problem sa maticnom jer kad upalim racunar ne pojavljuje se slika na monitoru, probao sam da zamenim graficku i nije do nje, a naravno monitor radi. Moze neka pomoc ako neko zna o cemu se radi.
Unapred hvala.
Ajde ugasi iz napajanja ceo racunar kada je ugasen skroz otvori ga i ocisti od prasine i od paucine sve unutra posto i to hoce da zeza.yes3
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Velika verovatnoca da je problem sa napajanjem ,imao sam isti problem koji sam tako resio,a moguce je i da je prepun prasine pa procesor ne moze da se hladi
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
^^ Da je hard disk crko njemu bi se pojavilo nešto na ekranu. Da mu je memorija crkla njemu bi se pojavilo nešto na ekranu.

Ljudi molim vas još jednom, ukoliko ne znate materiju računara i njihove probleme/simptome nemojte lupati gluposti ovako javno i samo pisati spam i dezinformacije, čisto da bi ste nešto napisali zarad većeg broja postova. Ovim ne samo da narušavate ozbiljnost i kulturu pisanja već i pravite problem ljudim dajući im (uglavnom) pogrešne savete i još više ih zbunjujete.

Ubuduće ću bez najave brisati postove kao post iznad mog!

Ja kad sam detaljno cistio komp,nisam dobro namestio jednu ram memoriju.Kad sma upalio komp,sve lampe svetle,ventilatori vrete,a slike nema.1 sat sam se mucio,mislio sam da je crkla maticna,i kad sma video ram,samo sam pritisnuo da upadne do kraja,i komp je radio super.Tako da ovo nije tacno.Za hard jeste,100%bi se pojavilo nesto na ekranu.
Kod mog starog kompa se isto to desilo,sve radi,a nema slike.Kad sam ga odneo kod nekog majstora reko da je otislo napajanje,maticna i hard.Prodao sam ga za 2000din(imao je 1gb memorije,128mb graf.2.6GHz procesor...)



pozz
 
Natrag
Top