Problem sa laptopom.

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ti Quronjo ni ne znas celu istinu,Jole je u stvari bacio svalera od zgradu ,ovaj je leteo ko supermen i preziveo...zamisli...,a znas li o kome pricamo...
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Da li baterija postaje slabija ako je ukljucen punjac? Rece mi drug da bi bilo bolje izvaditi bateriju ako je ukljucen punjac, navodno nema potreba da se bat.stalno puni, i tako...
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
To je zaista polemicno pitanje ,kruze glasine da sa se sa svakim punjenjem baterije gubi njena dugovecnost,s druge strane kruze...takodje glasine da ako primera radi ne upotrebljavas lapa ,primera radi na njivi ili livadi ,znaci u kuci ,obavezno vadi bateriju....covek vise ne zna kome da veruje....istina je da idemo ka smeru da ce to u jednom trenutku biti beznacajno pitanje,odnosno nece biti vazno ,jer ce taj problem svakako biti resen....naravno tebi sada treba odgovor koji bi te zadovoljio,ali znas sta ,koju god soluciju primenio neces pogresiti...jel mnogi odgovori leze u samoj bateriji,odnosno koju je hemikaliju upotrebio proizvodjac...znaci marka baterije je naj bitnija.....ukratko vozio ne vozio [hl]poni[/hl] ostaje poni....

Prim.prev...[hl]Poni[/hl] stara ,ali popularna marka bicikla...
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Zanimljiv odg. Ma cudno mi je to, zasto bi punjac štetio bateriji, mozda jos neko ponudi kakav odg. na osnovu vlastitog iskustva... ma evo kupio sam laptop, a sad i hladjenje dolazi na red. Kazu da ima neka podloga koja bi koliko-toliko ublazila zagrijavanje... Mislim da,ipak, nema problema ako se laptop postavi na sto, problem je ako se stavi na neku mehku podlogu... Ispravite ako grijesim...
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Zanimljiv odg. Ma cudno mi je to, zasto bi punjac štetio bateriji, mozda jos neko ponudi kakav odg. na osnovu vlastitog iskustva... ma evo kupio sam laptop, a sad i hladjenje dolazi na red. Kazu da ima neka podloga koja bi koliko-toliko ublazila zagrijavanje... Mislim da,ipak, nema problema ako se laptop postavi na sto, problem je ako se stavi na neku mehku podlogu... Ispravite ako grijesim...

Druže Edine najbolje je kada izvadiš bateriju da izvadiš i punjač. Samo na taj način ćeš sačuvati oboje...
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
I principu ,nema sta da se ispravi ...uvek budi spreman na novi nacin razmisljanja ,ako ti neko ponudi odgovor koji ti izgleda logican i primamljiv,nudeci uz to argumente ,nema potrebe odbiti ga,mada iskreno govoreci cela ova tehnologija ,rapidno je u porastu...takoreci svako jutro nudi novine...sve se menja ....
...Konkretno u tvom slucaju....ako komp,odnosno laptop stavis na meku podlogu...automatski gusis prostor ispod njega ,potreban za cirkulaciju svezeg vazduha...e sad ako ne igras nista tipa Far cry 4 ,nego nesto kao reflexive Arcade..kolekcija...ili big fish games armada ....znas one igrice za razvoj intelekta ...nemoj se sekirati...sve to nadje svoje...
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Ma ne igram igrice, pitao sam zbog zastite. Ma necu je vaditi, ionako svako koristi punjac. Sad moze oko 2 i po sata bez punjaca, valjda ce potrajati...
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Kog tipa zastite....ako se plasis dugovecnosti baterije,nije lose primeniti onda Quronjin recept,od mnogo glava ne boli...e sad ,ako imas podrum pun novca ,ja ne bih oka sklopio...pogledaj nesto...sad da ovde izadje licno izvorni prodavac tog lap topa koji posedujes....nece ti reci istinu,jer mu nije u interesu ,a ako se javi vlasnik lap topa druge marke,baterije,dobices oprecan odgovor....odnosno on ce reci nesto ,sto je kod njega ,a nije kod tebe slucaj...naj bolji se rezultati postizu licnim testiranjem...i hvatanjem pribelezki....do nekle i to moze da postane fobija...komp kao i zivot nije osiguran....veruj mi ...veruj samo sebi ....to ti je karta.....
 
Natrag
Top