problem sa kopiranjem fajlova

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Problem je vidljiv koliko sam primetio samo na windows 7 koji imam na dva desctopa instaliran, dok na laptopu koji ima win 10 taj problem ne postoji.
Problem je u tome sto pored svakog polja gde se logujem na internetu ispred mog username koji kucam stoji neki kljuc. Poslacu ti sliku da vidis kako izgleda taj kljuc. Direktno sa tim sam povezao i jos jedan problem koji se takodje javlja samo na ta dva win 7, dok se na win 10 na laptopu ne jalja taj roblem. Kada rebacujem neke fajlove sa win 10 na telefon, tj na memorijsku karticu pocne da prebacuje i onda u jednom trenutku izbaci infomaciju da je prebacivanje blokirano i tu je kraj. To se desava na oba win 7 gde postoi i taj kljuc kao na prilozenoj slici, dok prilikom prebacivanja fajlova sa windows 10 na telefon, tj memorijsku karticu telefona prebaci bez problema sve. Takodje da napomenem da na oba desctopa gde imam win 7 imam citace memorijskih kartica da sam probao i samu karticu da ubacim u citac i da tako prebacim, ali se isti problem javio kao i kada sam probao da prebacim iste fajlove pomocu usb kabla sa kompa na tel, tj memorijsku karticu.
Samo da napomenem i to da su fajlovi identicni na sva tri racunara jer su skinuti isti torrent fajlovi i ne postoji nikakav problem vezan za njih.

Da li mozda imate ideju kako mogu da resim ovaj problem?

Antivirus na svim racunarima koje koristim je isti, tj Eset Smart Security 8

Evo slike kako mi na svakom win 7 izleda taj kljuc, dok taj kljuc n epostoji na win 10

Kod:
https://s1.postimg.org/7gzapd64fj/image.png
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Taj kljuc ti nema nikakve veze sa problemima to ti je "Secure login" ili pamcenje sifre pa umesto da je svaki put ukucavas on ti se sam loguje ili eventualno ako ima vise sifri samo trebas da kliknes na neku od ponudjenih naravno one su sve tvoje sa tvog kompa.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Taj kljuc ti nema nikakve veze sa problemima to ti je "Secure login" ili pamcenje sifre pa umesto da je svaki put ukucavas on ti se sam loguje ili eventualno ako ima vise sifri samo trebas da kliknes na neku od ponudjenih naravno one su sve tvoje sa tvog kompa.

Torrent generator

klik na BAT fajl generise liste




Kod:
https://mega.nz/#!Ip0QFaYQ!-p8V8dwLC4eGWvjn5Nsy32fGaHaK-yZAMTk-_qTcIUs

Ok, znam i ja to, ali mi nije jasno kako to imam samo na win 7 na oba kompa, a nemam na win 10 na laptopu.
Kako to objasnjavate?

U cemu moze da bude problem prilikom prebacivanja fajlova jer se radi o istim fajlovima, ali razlicitim operativnim sistemima?
Na oba win 7 se javlja taj problem dok na win 10 sve radi ok

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Mislim da to nema veze sa operativnim sistemom vec sa browserom znam da je meni to ranije radilo tako sto je bilo "ugradjeno" u browser a sada sam morao da instaliram addon za firefox(ne secam se za ranije kada je bilo u browseru da li je bila starija verzija firefox-a ili mi je to bilo u operi).
Sto se prebacivanja tice moze svasta da bude to stvarno ne znam.
Recimo i meni je misterija kod downloada recimo kada skidam neki fajl uvek mi trazio ono prepoznavanje slika to jest da moram da klikcem na neke slike da bih posle mogao da skidam dok recimo cesto te iste linkove saljem bratu a on se bas i ne snalazi sa downloadom pa mu jos i preko telefona objasnjavam sta i kako da radi i kod njega nikada ne izbacuje to da klikce na slike da dokaze da nije robot :)
U tvom slucaju ne znam dali na win7 imas ukljucene neke antiviruse ili firewallove ili nesto tako mozda cak i nesto "ugradjeno" u sam win a da toga nema u win 10?
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
prodjes sa Adware cleanerom , i Combo fix cleanerom (za Combo pazi da radis po preporuci alata, iskljucis antivirus prodjes 50 nivoa i on ti sve brise sto ne valja, procitaj i log fajl koji ispise na kraju
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
taj kljuc je bio na operi (normalno pravoj a ne na cromiumu) kada se sacuvaju lozinke
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala vam puno kolege! Probao sam sve sto ste napisali, ali sam i dalje imao isti problem sa kopiranjem pa sam lepo instalirao win 10 i sada je sve ok. Po malo povinjem da sumnjam na verziju win 7 koju instaliram vec neko vreme svuda, ali sam ipak napravio korak napred i oresao na win 10 sa kojim nemam navedeni problem.
Na jednom desctopu koji mi je povezan na tv sam cak imao problem sa zvukom jer nije hteo da se reprodukuje na tv-u, a pre je hteo posle skorasnje instalacije win 7, a sada kada sam instalirao win 10 sve ide glatko pa ni cak taj problem sa zvukom ne postoji i sve radi kako treba. Plasim se da je stvatno problem u tom samom win 7 koji instsliram vec neko vreme.

Da li mozda imate preporuku za konkretno neku verziju win 7, a da u samoj instalaciji ima i 32 i 64-bitnu verziju? Voleo bih ipak da imam neku provereno dobru verziju koja nije ovoliko problematicna kao ova koju ja koristim

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top