problem sa kopiranjem fajlova na usb

Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
@radja71, sigurno nije problem do drajvera jer sam probao na 2 kompa i laptopu koji imam i isti problem se javlja.

@Komsija76, upravo sam odradio sve št si mi napisao,a li je problem i dalje prisutan.

Nema veze, jedino resenje mi je rarovanje problematicnih fajlova i onda kopiranje. Nemojte se vise maltretirati jer ocigledno nesto zeza, a sta, ko ce ga znati.

HVALA VAM PUNO STO STE SE POTRUDILI DA MI POMOGNETE!

Pa jedino da probas podignes neku virtuelnu masinu u linuxu pa da probas!
Ili da pored win instaliras neki linux pa da probas cisto da vidis da li hoce!
Ne znam sta bih ti drugo predlozio!
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
To je odlicna ideja, toga se nisam setio. Imam live linux i mogu samo da ga pokrenem bez instaliranja i to da probam. Hvala puno na fantasticnoj ideji!

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Само да вам јавим да сам пробао и преко линуха и да се јавио исти проблем
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ti kako si to narendao moz da probas i sa Mac sistemom, pa nece uspe. Neka od tih mapa ima zastitu protiv kopiranja ili nije "unblokovana" u tabu properties(ownership-takodje). Uhvati misem po deset ili dvadeset tih mapa i kopiraj i tako i eventualno ce da naletis na problematicnu. Znaci po nekolko capnes i kopiras i prebacuj.
Windows sistemi su poznati po tome sto neko moze da napravi fajl koji je nemoguce izbrisati ili kopirati. Mada ruku na srce ponekad i greska tokom downloada moze ovo da napravi.
Ja sam jedanput imao tako izgreban CD da si sve mogo da vidis sta ima na njemu, a nisi mogo da ga kopiras. Ko da sam mu udario starforce zastitu.
E, pa dragi prijatelju Toda, kad isprobas to i na pekomu i komodoreu javi sta je bilo. Salim se ...cepni mu ti i to u raru ako hoce. Ako kojim slucajem napravis ISO. fajl, samo mu posle promeni extenziju u rar i moci ces da otvoris to sa rarom. Sad zavisi i koji mobilni imas, na Iphone uz odredjeni dodatak mozes da extraktujes rar ko od sale.

Za test probaj da to kopiras na drugu lokaciju na hardu, da vidimo dali hoce, ako nece - skini sa neta to ponovo. Sad ako je sa greskom postavljeno na upload sajtu, onda moz da skidas i sto puti, isto mu se vata.

Resenje

Kopirate mape u grupama od po nekoliko, recimo 10. Da bi smo locirali nevalidnu.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Kolega, svidja mi se tvoj post ;)
Znam ja tacno gde zapinje,u pitanju je francuska mapa. Probacu danas da rar-ujem samo francusku da vidim da li moze i da li posle taj rar fajl moze da se kopira negde. Problem sa kopiranjem sam imao i prilikom prebacivanja sa jedne na drugu particiju na kompu sto znaci da odredjeni fajlovi definitivno imaju neki vid zastite, samo mi nije jasno ceku to kad ze zna funkcija mapa, tj kopiranje na drugi udmredjaj. Isti problem postoji sa nekim drugim novijim mapama.
Testiracu u toku dana ovih par varijanti pa cu javiti sta sam uradio. Nije problem da napravim iso fajl i da ga posle preimenujem u rar jer imam neke programe kojima cu posle taj rar da extraktujem na tel. U pitanju je note 3.

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top