Problem Sa Kamerom Z Lap-Top C855-141!!!

Učlanjen(a)
26.11.2013
Poruka
11
NAIME KUPIO SAM LAP-TOP TOSHIBA SATELLITE C855-141 I NEŠTO NIJE MI U REDU SA KAMEROM, UKLONIM DRAJVER I PONOVO INSTALIRAM. NEĆE... PIŠE CAMERA NOT INSTALER BLA,BLA.... štaje uopšte problem.. POMAGAJTE!!!!
 
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
42
Probaj ovo.

And you can RUN
All Programs > TOSHIBA > Support & Recovery > Toshiba Application Installer

The Toshiba Application Installer will reinstall applications and drivers.


Imas i pod start manu, folder applications and folers, i u njemu imas aplikaciju web cam aplication, probaj nju pokrenuti da se pokrene kamera, trebalo bi ako je sve u redu.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
42
I drugo evo malo guglao sam po netu, i vidio sam da je dosta likova imalo taj prbolem, vecina ih je rijesila na sledeci nacin.

Skines plasticni okvir oko lcd ekrana. I ispod njega imas kabl kojim je spojena kamera, samo je izvadis i ubacis ponovo. I na taj nacin su rijesili taj problem, njih vecina. Neznam sta da ti kazem probaj, pa vidi. Naravno ovaj nacin se odnosi ako ti komp ne prepoznaje kameru. Pogledaj u Device Mangaer-u, da li ti komp prepoznaje kameru. Pa cemo dalje rijesavati problem, moramo da znamo na cemu smo.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
42
ne prepoznaje je uopšte u device mangaer-u.
I drugo evo malo guglao sam po netu, i vidio sam da je dosta likova imalo taj prbolem, vecina ih je rijesila na sledeci nacin.

Skines plasticni okvir oko lcd ekrana. I ispod njega imas kabl kojim je spojena kamera, samo je izvadis i ubacis ponovo. I na taj nacin su rijesili taj problem, njih vecina
 
Učlanjen(a)
26.11.2013
Poruka
11
evo brate probao sam i dalje nece, koji li mu je....
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top