Problem sa internetom

Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
30
Na chromu, za privatno pretrazivanje bez istorije, na njemu nece da mi otvori fejs nikako.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Ima vec nesto o tome kako resiti probleme sa mrezom i browserom u ovoj temi:
http://serbianforum.org/threads/naj...re-startovanja-nove-teme.596870/#post-1618362
http://serbianforum.org/threads/naj...re-startovanja-nove-teme.596870/#post-1618566

Proverite vreme da li je pravilno podeseno na racunaru, to zna da izazove probleme jer ako je pogresno vreme sertifikati nisu lepo prepoznati....

Imate u toj temi alate za resetovanje podesavanja mreznih adaptera, internet explorer-a, kao i browsera. Takodje treba proveriti da nije instaliran neki adware, spyware ili malware, koji preusmerava konekciju preko svog servera i prikuplja podatke, usernames i passwords za sajtove kao i za platne racune i ostalo....
 
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
30
Ja sam pokusao dosta toga da uradim ali nista, sve isto. Juce mi je radio lepo fejs ali je posle ponovo poceo da zeza. Danas mi je devojka donela mts bezicni internet i na njemu sve radi super cak mi i u igrici otvara jedan deo koji nije hteo kod mene na kablovskom interentu.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Sta je u stvari tu medijum,neki modem sto se kaci na kablovsku ili ruter, da li si dobio slucajno neke drajvere od provajdera uz tvoj oblik interneta, recimo ko ti za mobilni internet sto se moraju instalirati, ako je to preinstaliraj to pa probaj. Ako je preko rutera il sta vec, baci pogled da u njemu nije ubacena zabrana za neke sajtove, pogresne IP konfiguracije i slicno. Da se nisi zeznuo pa da si i u ruter ubacivio onaj googleov dns, ako je to uopste i moguce. Formiraj iz network connections novu vezu pa probaj, pogledaj u properties od konekcije u odeljku Security, da ti stoji na "allow unsecured password"(nizi oblik bezbednosti, bes enkripcije sa Fejsom).
 
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
30
Proverio sam sve to i usao sam podesavanja rutera tamo je sve bilo uredu, reinstalirao sam ponovo drajvere, updejtovao sam najnovije drajvere pomocu nekog programa i sada je ok. Radi mi fejs, otvara mi one stranice sto pre nije hteo. Hvala svima na pomoci.

Ljudi samo da vam javim za ovo, ipak je moralo da padne obaranje sistema. Posle nekog vremena opet su se pojavili problemi. Sad je sve kako treba.
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top