Problem sa internetom-laptopom

Učlanjen(a)
11.09.2014
Poruka
38
Imam problem sa laptopom poslednjih nekoliko dana,zapravo samo mi fb radi,a ostale stranice nece da otvori ili otvori nakon 10 min,da li neko mozda zna razlog i kako da popravim?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Ili je problem do provajdera,ili ti je pretrazivac pun raznih pluginova.Udji u opcije pretrazivaca,pa otvori ekstenzije i pobrisi sve sto ti ne treba,ako to ne uspe zovi provajdera i vidi sa njima da nemaju neki problem.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Imam problem sa laptopom poslednjih nekoliko dana,zapravo samo mi fb radi,a ostale stranice nece da otvori ili otvori nakon 10 min,da li neko mozda zna razlog i kako da popravim?

Preuzmi te "Xplode"-ov AdwCleaner
Kod:
http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/dl/125/

i sačuvaj ga na Desktop.

Dvoklikom pokreni program. U EULA prozoru klikni na I agree.

Klikni na dugme [Scan] i pričekaj da program završi.

Klikni na dugme [Clean]

Program će zatvoriti sve aktivne programe i izbaciti prozor sa tim upozorenjem. Klikni Ok kao potvrdu.

Na sljedeća dva prozora koja se otvore (Informations i Restart required ) klikni Ok

Računar će se restartovati a zatim otvoriti notepad (C:\AdwCleaner[S1].txt) sa izvještajem.

Program će očistiti sve browsere,odnosno obrisat će i deinstalirati sve toolbarove kao i postojeće PUP adware. Takođe će očistiti registry od PUP Adware. Tebi preostaje samo da naštimaš početnu stranicu...
 
Natrag
Top