Problem sa internet vezom kada pustim Youtube!

Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
100
Ako je neko imao isti problem ili zna resenje problema molio bih za pomoc,a problem je sledeci.
Internet mi radi bez problema sve dok nepustim youtube,onda mi na pola gledanja prekine konekcija a pokazuje mi da je sve uredu sa konekcijom i onda moram da restartujem komp. da bih proradio internet.
Koristim adsl net 10,nisam imao problema sve do nekih pre 2 dana cak sam oborio i sistem mislio sam da je do njega koristio sam windows 7 x64 a sada imam windows 7 x86 i isti je problem!
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Zmaju moze biti biti bilo sta a da prvo probas ovo divace manager zatim na network adapter koji imas naprimer realtek nesni klik i properties i na power menagement iskljuci allow the computer to turn off divace.........
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2011
Poruka
336
Pokušaj i sa sledećim: pustiš video klip, pauziraš, u okviru plejera desni klik/settings i ančekiraj boks pored 'Enable hardware acceleration'. U tim situacijama pomaže i apdejtovanje Adobe flash plejera. A kad kažeš da prekine konekciju, jer to znači da oni 'prozorčići' u tray-u postanu prekriženi? Ako je tako onda je jedan od poteza i obavezna provera UTP kabla od rutera do mrežne i njegovo prekrimpovanje konektora.
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
100
Hvala vam uradio sam kako ste rekli i videcu dali ce opet da prekida konekciju!
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2012
Poruka
40
Potvrdjujem da imam isti problem. Identican kao u provom postu i nisam uspeo da ga resim. Neko neko ideju
Imam i AVG koji kad pustis nesto na yt bi trebao da sa desne strane ispise da ubrzava sad ali to nisam primetio u zadnje vreme pa razmisljam da nije do njega nesto. Jedina ralika izmecu mene i prvog posta je da nekad mi dozvoli da pogledam jedan dva klipa i da posle zaklupi i onda mora restart
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Ako ti je problem do Fles plejera onda probaj sa drugom verzijom.Imas li problema sa drugim stranicama gdje ti treba fles plejer.
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2012
Poruka
40
Nisam to primetio. Mislim ucitava na drugim mestima i nije bilo problema. Cak i kad na nekoj drugoj stranici otvaram yt posti pogledam i sve bude ok. A kada predjem bas na yt sajt onda posle videa dva mi zapne i mora restart. Samo da napomenem sve ovo sto ste gore naveli uradio sam ali se nista nije promenilo. Jedina stvar a to je da kad pustim yt na njihovoj stranici ne pokrece flesh nego html5 a da kad gledam preko npr. blica tamo sam pokrenuo video i flesh i promenio onu gore navedenu stavku.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.04.2012
Poruka
40
Chrom, probao sam ie ali tek kad zapne pa nije nista reagovalo. Probacu da pustim yt preko ie pa da vidim da li se desava. Javim za koji minut.

Probao sam tri cetri videa onako na brzinu nije prekidalo I tamo sam otisao na podesavanje flesh i izmeno da ne ubrzva i za sad radi ok preko ie
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top