Problem sa internet pretrazivacima

Član
Učlanjen(a)
19.10.2011
Poruka
10
POSEDUJEM VISE INTERNET PRETRAZIVACA:GOOGLE CHROME(koji obicno koristim i koji mi je podrazumevani),MOZILA FIREFOX,INTERNET EXPLORER.ODJEDNOM NICIM IZAZVANIM NE MOGU NA YOU TUBE DA PUSTIM NISTA I TADA MI PISE DA NIJE MOGUCE UCITATI DODATNU KOMPONENTU,I TAKO SE MANIFESTUJE NA GOOGLE HROME I MOZILI DOK MI NA EXPLORERU OTVARA SVE.DA LI JE MOGUCE DA PLAYER SAMO RADI U EXPLORERU A DA U OSTALA DVA PRETRAZIVACA NECE I STA MOZE DA BUDE UZROK TOME. UNAPRED HVALA.POZDRAV.
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2011
Poruka
10
Vec probano.vec mi je instalirano a nece da prihvati novu instalaciju...sta je sledece a da moze biti uzrok.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Moguće je samo da si zakačio nešto neki dodatak koji ti blokira plejer. Inače probaj system restore ako ti radi ili reinstalacija sistema čak.
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
4
nadji deinstalator za flesplejer...deinstaliraj ga...deinstaliraj pretrazivac..pa nanovo instaliraj flesh..
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
125
Ako postoje vise adobe flash playera ili plugina instaliranih u racunaru,to moze biti uzrok.Ili zastarela dodatna komponenta(flash).U google plugins podesavanjima(about://plugins)iskljuciti googlov paper flash i ostaviti samo jedan flash ukljucen.Moze biti sukob ili zastarelost dodatnih komponenti.moze u samom chromu biti vise flash playera ili sukob chrome-firefoks.Iskljuciti youtube probni html flash,ako je aktivan.Srecno!!
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2010
Poruka
1
Ljudi imam problem, flash player mi je zastareo, imam los kompjuter i koristim stariju verziju playera da mi zvuk i video na youtube-u ne bi seckali, i sada svaki put kada udjem na youtube ili bilo koji drugi sajt koji ima neku flash animaciju meni izlazi obavestenje da je verzija playera zastarela i da mora da se update-uje,Znacilio bi mi ako neko od vas zna kako da mi pomogne da makar to obavestenje iskljucim da ne moram da klikcem svaki put na "Ipak pokreni ovaj put" kada zelim da odgledam bilo koji video.Unapred hvala
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
125
ako koristis chrome,na ikonoci na ekranu(precici)desni klik-properties-u koloni target gde je vec napisano:"C:\Documents and Settings\Owner\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\Application\chrome.exe",dodajes prvo razmak pa:--allow-outdated-plugins.Sa crticama obavezno.tako da izgleda ovako:"C:\Documents and Settings\Owner\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\Application\chrome.exe" --allow-outdated-plugins onda Apply pa ok i to je to.Sve to dok neradi chrome,to jest ako je ukljucen mora se izaci i ponovo ukljuciti pretrazivac.I vise nece traziti update flasha.Srećno..(ovo vazi i za javu i za flash)
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2012
Poruka
6
Pogledaj da nisi skinuo neki toolabar...Oni mogu kociti odredjene opcije na pretrazivacima!
 
Natrag
Top