problem sa instalacijom navigacije na N82

Član
Učlanjen(a)
20.11.2010
Poruka
1
NIJE mi jasno kako nikako ne mogu da instalisem garmin mobilext 5.00.60?!SVE lepo skinem sa rapid share i uradim po upustvu i kad fajl garmin mobil xt.sis treba u -telefonu- da pokrenem krene i pise greska azuriranja!!!sumnjam posto sam skoro uzeo fon da mu je neki fabricki program izbrisan pa nece bez npr. antivirusa ili ne znam ni ja vec kog programa DA GA POKRENE!!!ako neko ima neku predstavu ili predlog sta treba da se uradi neka javi,oci su mi pobelele od pokusavanja!hvala unapred
 
Učlanjen(a)
03.11.2010
Poruka
24
moze da bude dosta toga....ako si ga instalirao i nece da pokrene program uopste ima neku gresku...imas novi garmin 6.00.10 probaj njega al moras prvo hakujes fon pa da ga instaliras...
http://rapidshare.com/files/42977275...xt_v.6.0.1.zip ovde skini novi garmin instaliras to samo u fonu a ostale kao sto su mape zvuk jezik i slucno normalno ubacis u memorisku karticu....probaj to ako ti nije onda updatujes softwer ako zelis da koristis hack za fon on ne podrzava na novim softwerima zato pazi sta radis...:))​
 
Natrag
Top