Problem sa hard diskom

Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
239
Sinoc posle nekog vremena pustim hd tune da testiram hard i izbaci mi ovo :
1dWsoVQ.jpg



HOAnaky.jpg


NrpxJMC.jpg



U medjuvremenu sam pustio hd regenerator i nije nasao bed sektore.Jel zna neko kako ovo da resim? Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Nema nikakve slike, trazi mi password za gej sajt. Mora da je greska na mom browseru, pa cekaj gde si uploadovao ove slike, trazi maticni broj gradjanina i jos neke poverljive podatke i da popunim formular nekakav na tri strane, da se dobrovoljno odricem od necega, ne znam cega?
 
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
239
Valjda je sad u redu,postavio sam slike opet.Ovo sto si naveo,nema veze sa mnom,Verovatno su reklame.
 
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
239
Nista onda.Posto imam problem sa postavkom slika,neka moderator obrise ovu temu.Pozdrav i hvala.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ziv bio, hvala i tebi na razumevanju sto ne moze da ti izadjemo u susret iz nametnutnih tehnickih razloga. Inace kad se postavlja slika ne kopira se onako kako si ti odradeo neko se kopira sdresa same slike. Znaci napravi se desni klik na sliku i pretisne se Copy image Address(Location), znaci ne pretiska se lokacija linka neko adresa same slike.
Zatim dodjes na nas sajt i napises sledece
PHP:
[IMG]http://i.imgur.com/8AG9Ix7.gif[/IMG]

To sam dao za primer, adresa slike obavezno mora da se zavrsava sa .jpeg, .jpg, .png ili .gif, ..jer su to formati koje xenforo podrzava. Moze i drugi nego zbog bezbednosnih razloga nije.
Slika kao sto si i sam prometio stoji izmedju IMG slova koja se nalaze u zagradama, s'tim da zanji IMG ima kosu crtu na kraju.
Steta sto se nisi jos malo biorio,
Nislije su zestoki momci, a ti si posustao kod prve mace na Marinoj Kutini :D
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Nista onda.Posto imam problem sa postavkom slika,neka moderator obrise ovu temu.Pozdrav i hvala.


napravis screenshot najlakse je sa snip tool iz win-a ako si na 7mici kliknes na ...
Capture.PNG
capture-png.102711


otvorice ti se novi prozor odaberes lokaciju gde si sacuvao sliku
desni klik i selekt dobices ovako nesto

capture1-png.102710

Capture1.PNG
Nema potrebe aploudovati slike na drugi sajt pa onda ovde lepiti linkove kad mozes direktno iz racunara poslati sliku ovde bez nekih linkova!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Komsija76 jel moze repete po treci put :D ..da bolje nauci covek. Ma zna on to sve nego on ulogovan na neki sajt gde su slike zasticene, ko recimo mi sto imamo dadatak-dodate datoteke. Mora se slike postave na free sajt bez passworda u kolacicima.
..ja sam to odmah shfatio nego malo mrsim m .. shale.
 
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
239
Ziv bio, hvala i tebi na razumevanju sto ne moze da ti izadjemo u susret iz nametnutnih tehnickih razloga. Inace kad se postavlja slika ne kopira se onako kako si ti odradeo neko se kopira sdresa same slike. Znaci napravi se desni klik na sliku i pretisne se Copy image Address(Location), znaci ne pretiska se lokacija linka neko adresa same slike.
Zatim dodjes na nas sajt i napises sledece
PHP:
[IMG]http://i.imgur.com/8AG9Ix7.gif[/IMG]

To sam dao za primer, adresa slike obavezno mora da se zavrsava sa .jpeg, .jpg, .png ili .gif, ..jer su to formati koje xenforo podrzava. Moze i drugi nego zbog bezbednosnih razloga nije.
Slika kao sto si i sam prometio stoji izmedju IMG slova koja se nalaze u zagradama, s'tim da zanji IMG ima kosu crtu na kraju.
Steta sto se nisi jos malo biorio,
Nislije su zestoki momci, a ti si posustao kod prve mace na Marinoj Kutini :D
Hvala za objasnjenje,postavljene su slike.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ko sto ti je i sam program rekao imas 57 prelocirana sektora(verovatno si trebao i da odreagujes kod prvih 5, al ajde sad). Reko bih da nema neke narocite potrebe za uzbudjavanjem. Verovatno da bi vecinu ovih sektora i uspeo da spases da si na vreme uticao. E sad, treba propratiti situaciju i za neki dan preskeniraj opet da vidis da se situacija nije pogorsala.
Znaci slika kaze da trenutno nema ni jedan pendig sektor, odnosno u progresu, a ovi 57 ko zna kad su napravljeni. Moze da se desi cak i fabricki kupljen tako.

Sve sto mogu da ti preporucim je da skines program Smart Defrag i da defragmentises malo disk. Program je karakteristican po tome sto ne mora ceo hard da defragmentises nego odredis custom folder sa filmovima i onda ga on obradi. Ja ga koristim recimo kad instaliram neku igru i onda folder od igre defragmentujem radi tecnijeg ucitavanja itd.

- Znaci proprati situaciju u narednim danima i ako se situacija pogorsa, propusti hard kroz HDD Regenerator, mada se nadam da nece imati potrebe za time. Rano je jos za davanje saveta koji bi nam se obili o ledja.
 
Natrag
Top