Problem sa formatiranjem

Član
Učlanjen(a)
06.07.2011
Poruka
121
bandicam 2014-12-23 02-19-11-944.jpg Pomocu kog programa mogu resiti ovaj problem sa formatiranjem nikakva sifra nije postavljena, na foto aparatu pise memoriska kartica je zasticena, preskace opciju formatiranja i na foto aparatu. Pregled slike i videa u aparatu i na kompjuteru je uredu.

Hvala na odgovoru
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
44
ako nema ključ (sa strane kartice bele boje pomera se gore dole) onda probaj sa hp format programčićem ja još nisam ni jednu karticu našao da nije mogao da je formatira
Kod:
http://hp-usb-disk-storage-format-tool.en.softonic.com
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Recimo u sahu postoji pravilo da je sah najstariji ,pa tako i u kompu deluju procesi koji imaju svoje prvenstvo...ako podjemo od predpostavke da je ta fleska ispravna ,a i ona slika gore kaze nesto o svemu ovome ispada da je neko namerno zkljucao tu flesku iz bezbednosnih razloga,recimo ti,pa si zaboravio ,mada i neki virusi vole ovaj stos da prirede svojoj zrtvi....ako je to slucaj postoji nekoliko nacina da se pokusa sa odkljucavanjem iz registra koji je komplikovaniji i ovaj drugi....ubaci flesku ,pa je nadji u My Computer,desni klik na nju pa [hl]Properties[/hl]....ako tu nadjes opciju [hl]Read Only[/hl] destikliraj je...dalje udjes u [hl]Security[/hl] tab i svim onim [hl]Administartorima i Systemu[/hl] u donjem prozoru izstikliras stavku [hl]Allow[/hl],znaci sve da budu na Allow...zatim pretisni na [hl]Apply[/hl] i [hl]OK[/hl]....To bi trebalo da dozvoli mogucnost upisa podataka i formatiranje i sve ostalo..ajde probaj to,da vidimo dal hoce...jel ako nece procedura iz registra je nesto komplikovanija...
 
Član
Učlanjen(a)
06.07.2011
Poruka
121
Hvala svima na trudu i vremenu ja gledam za belu boju sto kaze duca74 ali nema kad ono kod mene na kartici zuta i to je bio problem slucajno sam zakljucao.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Hvala svima na trudu i vremenu ja gledam za belu boju sto kaze duca74 ali nema kad ono kod mene na kartici zuta i to je bio problem slucajno sam zakljucao.

Ne može to tek tako....Znaš li ti koliko smo mi vremena i živaca izgubili da ti pomognemo. Misliš jednim izvinjenjem da se opereš, ne ide to tako druže. Platit ćeš ti ovo, neka znaš :crazy_pit:
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Skoro je usvojena dekaracija izmedju proizvodjaca fleski po kojoj ce blokator na istoimenoj od sada dolaziti u vidu repetira za puske tipa M48 i to u prirodnoj velicini,a sve u cilju izlazka u susret nezadovoljnim portrosacima,dok ce usled enormne velicine taj kljuc sa strane moci sluziti ka cesac za ledja kad ih bude svrbelo.....misli se naravno ba modele u varijanti "BIG".
Evo ovde se moze skinuti program za nadogradnju 132 MB ,naravno od caleta morate maznuti kiflu kako bi je rasformirali zbog delova:
Kod:
http://ultimate-disassembly.com/setup/gun_disassembly_setup.exe
 
Natrag
Top