Problem sa dizanjem sistema na lap-topu (fujitsu-siemens, amilo li 2727)

Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Ne salim se. Zbog Joletovog posta setio sam se Li2727 koji sam zavrsio pre nekoliko dana i odlozio sa strane. Sinoc se setih da mu fali poklopac fijoke diska (HDD se ubacuje sa strane) i jutros posle duzeg vremena krenuh na pijacu nadajuci se da cu ga naci. Ne samo da sam nasao njega vec sam od starijeg cige kupio onaj Vaio za 500 dinara kao neispravan. Bio bih prezadovoljan i da je stvarno neispravan ali bila je samo prazna baterija :)

Navikao sam da kupujem pristojne laptopove za mali novac ali ovako nesto mi se nikada nije dogodilo. Core i5 na 2,6GHz , 8GB DDR3, 750GB HDD, LED ekran 15,5"...

Jos jednom Jole - tvoj sam duznik!
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
A ja pa najvise volim kad mi za dzabe neko pokloni, prvo sto uradim sa disk digger pregledam sta je sve bilo na hardu. Ne moz misliti kakve dosadne stavke ljudi imaju na drajvu. Padne mi na pamet misao sta li ce im uopste racunar, verovatno samo surfuju.
Auu, a ovo si dobro proso, meni jedan nudio za 2000 iljade i ja ga ne uzo, ispadao mu hard i ja reko, ko zna sta mu sve ispopadalo i ne uzo ga. Vidim hard mu stoji pored i ja ga pitam posto ovo, a on 10 evra, a kaze ide zajedno, celo 2ve hiljade.
Ja ga pitam sta bre ide zajedno, kad ono nema plastika odozdo, ...mozda bi ga i uzeo, al onaj malo-malo, pa ga sutne s noge dole i ja si otido...reko ovo ako je i bilo ispravno, ovaj ga je doradeo.
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Sa takvim prilikama ne mozes pogresiti. I da mu je sve izlomljeno i neupotrebljivo procesor je sigurno ispravan i kosta 30e.
 
Natrag
Top