problem pri paljenju racunara

Učlanjen(a)
28.10.2016
Poruka
9
Win 10 je u pitanju ,nece da se upali do kraja dodje do jedne tacke i tako stoji par sati ni makac,kasnije sam dovrsi paljenje.ima li neko ideju sta mu je?

20161028_235943-1.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
11.07.2010
Poruka
13
Probaj reinstaliraj widnows, ili udji u safe mod i vidi da li imas isti problem.
 
Učlanjen(a)
28.10.2016
Poruka
9
Joj ne znam ja to ne smem da se usudim,ima li jednostavniji nacin da saznam sta mu je?
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Nisi nam rekla koliko je star taj računar ili laptop. To pitam jer bi se moglo desiti da imaš problem sa hard diskom. Mogao bi da bude i neki problem sa drajverima.....Znači, svašta mi možemo sada da nagađamo...
 
Učlanjen(a)
28.10.2016
Poruka
9
star je nepune dve godine komp je u pitanju,prvo se pojavio problem sa gasenjem pa onda ovo,kad ga gasim monitor se ugasi al komp i dalje rade pa ga skljocnem na napajanje,ovako kad je upaljen ponasa se normalno....jednom mi je ispisao kad je nestajalo struje scaning and reparing drive c...mozda ima veze sa tim ,od tad nece da se pali odma ..
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
star je nepune dve godine komp je u pitanju,prvo se pojavio problem sa gasenjem pa onda ovo,kad ga gasim monitor se ugasi al komp i dalje rade pa ga skljocnem na napajanje,ovako kad je upaljen ponasa se normalno....jednom mi je ispisao kad je nestajalo struje scaning and reparing drive c...mozda ima veze sa tim ,od tad nece da se pali odma ..
Trebala si pustiti da odradi chekiranje OS0a i sve bi bilo u redu.
 
Učlanjen(a)
28.10.2016
Poruka
9
pa tad je uradio scaning c do kraja i normalno se upalio,ali posle vise ne,sinoc je ostao plav ekran upaljen i jutros vidim upalio se tokom noci...treba mu par sati da dovrsi paljenje
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Bojim se da smo u vasem slucaju gospodjo, dovedeni pred svrsen cin.
 
Natrag
Top