Problem oko flash playera ili?

Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Crash-uje iz nekog razloga.Samo deinstaliraj prethodni Flash i upisi Flash for Mozilla i kad se otvori sledeci prozor vidi koji je za Mozilu.Skini odatle i nadji gde je skinut i pokreni instalaciju,kao sto sam ti rekao,sve sto je stiklirano ispd njega na sajtu,destikliraj i mozda ce ti traziti da zatvoris pretrazivac,a mozda ce instalirati i bez zatvaranja,na kraju ce ti stici zahvala sto si od njih skinuo i instalirao Flash.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Crash-uje iz nekog razloga.Samo deinstaliraj prethodni Flash i upisi Flash for Mozilla i kad se otvori sledeci prozor vidi koji je za Mozilu.Skini odatle i nadji gde je skinut i pokreni instalaciju,kao sto sam ti rekao,sve sto je stiklirano ispd njega na sajtu,destikliraj i mozda ce ti traziti da zatvoris pretrazivac,a mozda ce instalirati i bez zatvaranja,na kraju ce ti stici zahvala sto si od njih skinuo i instalirao Flash.

Ma nema potrebe da upisuje bilo sta ostavio sam mu link na predhodnoj stranici za flash za mozilu!
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ako je ovaj njegov klinac pipao nesto oko Firewall-a, oadnosno integrisanog antivirusa i blokirao je java skripte u iskacucem prozoru, onda mu nece vredeti ni 50 puta da reinstalira ovo.
-Skini stari Wyzo browser i ugasi firewall, te testiraj.
Probaj sa vise tipova pretrazivaca uzgred.
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2012
Poruka
58
A da probas sa starijom verzijom flesplejera ako je stariji racunar, a i ako nije ne skodi probati.
Ja recimo moram staru verziju fles plejera i fajerfoksa da bi funkcionisalo.
 
Natrag
Top