Problem molim za pomoc-

Član
Učlanjen(a)
29.10.2009
Poruka
1
Ubacio sam win 7 i super je sve dok ne instaliram drajver za graficku ... nece da mi se ugasi monitor posle nekog vremena... a sve sam pokusao... nece pa nece.. krene da se ugasi u opet se upali... na XP normalno radi ali na win 7 nece... i ponavljam samo kad Instaliram drrajver za graficku... dok to ne instaliram on se oce ugasiti.. sta se to desava ? zna li mi to neko popraviti ? platicu koliko treba nije frka... javi te se da znam na Email - policenikola@gmail.com * hvala vam svima unapred... NIKOLA
 
Član
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
14
Nikola ovako ti ne može niko pomoći.
Navedi tačno koju grafičku kartu poseduješ, ali kako i sam vidiš očigledno je problem do drajvera. Da li si instalirao drajver od Viste ili za Windows 7 sa sajta proizvodjača. Treba vremena da se isteraju bubice.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
kod agp kartica postoji problem u vecini slucajeva su nekompatibilne sa 7com
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
imao sam slican problem sa win 7 Lite kod koga je ibacena funkcija gasenja monitora posle odredjenog vremena,naime bila je mogucnost da postavite blank ili ono sto vam je na desktopu.U oba slucaja monitor samo potamni ali se ne iskljucuje.Kako sam presao na ful verziju sedmice sve radi OK.Ako mozes instaliraj neku drugu verziju WIN 7 OS
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
imam sedmicu ultimate , kod instalacije mi je ubacila sve potrebne drajvere sama ( k'o linux).
iako mi graficka nije integrisana. nijedan drajver nisam naknadno ubacivao i radi kao sat.
 
Natrag
Top