pROBELM SA nOKIA n95

Član
Učlanjen(a)
07.06.2010
Poruka
17
Pozdrav ljudi. Imam nokiu N95 za koju sam se, mozemo slobodno reci, emotivno vezao :D Salim se, naravno.. :D Da predjem na stvar. N95 Je bila jednput na dnu bazena, cale je otisao u servis i ocistio je i dao je meni telefon. On je super radio, sve dok meni nije upala u wc solju. Cale je opet odneo u servis, oni je opet ociste, i ona radi 5 dana kod mene. Sta se sad desava ? Telefon je sam od sebe poceo da otkucava 0 po ekranu. Nisam mogao da zakljucam kao covek, nekada mi je trebalo i po 5 minuta da ga zakljucam. I ostavim ga ja sa strane ,sa izvadjenom baterijom, posto sam cuo da on posle 5 minuta kada mu je izvadjena baterija, on obavi neki njegov reset, neam pojma ni ja da li je to tacno, ali to je meni pomoglo. I ja ti posle recimo 4-5 dana, ukljucim telefon, kad on ne otkucava nule.. EXTRA, ostavim ja njega 3-4 sata u kuci, i on ne otkucava nule. Super, i ja DEBIL, MOZAK MALI RETARDIRANI, uhvatim da cackam podesavanja ! -.- I Udjem u opciju Stand by mode. Ali nisam je aktivirao, nego sam usao u tu opciju. Kako sam kliknuo, telefon je poceo da se restartuje. E sad, tu se javlja veliki problem, pa ako mozete da mi pomognete, neki savet, ovo ono.. :) Citao sam po netu danima, nista nisam mogao da nadjem. Nasao sam 2-3 ljudi koji imaju isti problem, ali nigde resenja. Cuo sam da moze nesto sa flesovanjem, i iskreno da vam kazem ne znam kako se to radi, i verujem da nesto zeznem, nemam sta da izgubim, a mogu mnogo da dobiem. Ali sad ne mogu da nadjem ni uputstvo za fleshovanje N95 posto mislim nije kod svih telefona isto, ako se ne varam ? No, recite mi je l to moze da se sredi u nekoj kucnoj varijanti, nije mi problem da se bakcem sa tim, zanimljivo mi je, a i imam vremena, a ako mora kod servisera, naci cemo i pare za to.. :D Pozdrav, i iskreno mislim da nije moglo biti preciznije.. :p
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
96
Sam to ne mozes rijesiti garantovano. Mislim da ti cak ni svaki servis ne moze pomoci. Pronadji neki malo bolji servis u svom gradu i na pola puta si rjesenja tvog problem. To je hardverski problem i uzrok je to sto je telefon kvasen.
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2011
Poruka
6
skini masku i dugmice i ocisti ih, ali ako je ipak softverski problem skini navifarm, s njim nadji najnoviji softver za tvoj telefon i flesuj sa jaf-om
 
Natrag
Top