pristup svom racunaru sa drugog kompa?

Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
4
pozdrav,zanima me mogu li na neki nacin pristupiti svom racunaru sa drugog kompa,odnosno recimo sa posla,hocu nesto da pogledam po svom kompu bez ikakvih prethodno instaliranih programa.Znam da postoji teamviwer ali njega treba pokrenuti,zapisati sifre...postoji li neki drugi nacin?:???:
pozz
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2010
Poruka
22
Nisam bas upucen ali mislim da win7 ima tu mogucnost preko Accessories-Remote Desktop Connection. Ali ima caka...moras da odobris pristup, drugim racunarima, u Windows Firewall-u. I da, treba da znas IP adresu.
Toliko sam ja upucen i nesto sam nacuo na netu. Mozda ce ti neko iskusniji dati bolji predlog. A ne znam koliko je to pametno zbog nezeljenih upada radoznalih.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
59
probaj preko vnp konekcije to sigurno moze
kreiraj profil na svom racunaru kao da je server i onda ga ostavi prikacenog na net i kaci se sa bilo koje tacke svijeta :D
 
Član
Učlanjen(a)
17.02.2010
Poruka
2
Mislim da je problem sto covjek nemoze ici kuci da potvrdi ulazak na racunar nego da samo unese ID i sifru sa racunara o_O
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
prije nego sto podjes pokreni teamviewer i ponesi sifru , a kad dodjes unesi sifru u viver na drugom racunaru i upadaj. ali se nemoj zeznuti pa ugasiti racunar u kuci. na drugi nacin je hakovanje koliko sam upoznat
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Da bi preko Team viewera ušao u drugi računar potrebno je da ti druga strana pošalje ili javi telefonom (tako obično radim) ID i password, koju ukucaš u prazna mjesta s desne strane, lijeva strana je kad želiš da dopustiš nekom drugom pristup u svoje računalo, nadam se da ti je sad malo jasnije!
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruka
13
Koliko sam ja u to upucen,moras da znas IP adrese (staticke) i da podesis firewall da bi mogao da pristuis preko RAT-a
P.S.
To je samo moja predpostavka..
 
Natrag
Top