Prijateljstvo i ljubav

Učlanjen(a)
14.05.2014
Poruka
3
Imao sam jednu najbolju drugaricu. Bili smo kao brat i sestra. Imam jedan talenat koji je nedavno bio sakriven. Mogu da pisem bilo kakve pesme na engleskom srpskom i svom maternjem. Napisao sam joj dve pesme za dan zaljubljenih zato sto sam se zaljubio u nju.
Ne znam kako ali me je skontala. Sad vise nismo tako dobri. Pao sam u depresiju. Popustio sam u skoli, nisam vise toliko smesan u drustvu i nekoliko puta sam hteo da se ubijem. Mislio sam da je to raspolozenje zbog puberteta, ali sam video onda da nije. A sad je ona sa nekim drugim likom najbolja. Nekoliko puta sam joj i rekao da bih voleo da sve bude kao i ranije, da budemo kao brat i sestra. Mozda ona to namerno radi ali sa tim drugim likom se stalno grle i govori mu da joj je brat. Ne znam vise sta da radim, bilo kako pokusao da je prebolim, ne mogu. Jednostavno ona je takva osoba da ne mozes da zivis bez nje. E sad zavrsavamo sedmi (Imam 13 i po godina) i naravno imamo slikanje. E sad, Ljudi trebaju mi neki vasi saveti da se opet sprijateljim sa njom. Jedna drugarica mi je rekla da ce vreme pomoci. Pomoglo je donekle. Sada mi recite kako da je ponovo pridobijem? Neki savet ili nesto. Jako cenim to. I jos nesto: Recite mi dali da je pitam da se slika sa mnom ili da je ne pitam? Jedno veliko hvala :D
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.989
Šta god da radiš - radi iskreno. Pokaži osećanja. To što ona tog drugog grli tako da to ti vidiš i što ga zove "bratom", to je samo zato da bi tebe napravila ljubomornim. Rekla bih da ni ona nije hladna. Mnogo ste mladi, pa se takve stvari dešavaju, tek ste na pragu ulaska u svet odraslih. Polako, ako treba da se vrati - vratiće se. Ne brzaj, da nešto još više ne pokvariš. A crne misli ne treba da te more. Ne prenagljuj. Pokušaj da razgovaraš sa njom sasvim iskreno, pa ćeš i sam videti po njenoj reakciji da ni ona nije sasvim ravnodušna.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.762
Moja ti je preporuka da u buduce se ne vezes za drugarice, po meni prijateljstvo izmedju momka i devojke ne postoji. A za savet nadji si neku sebi lepu devojku i budi srecan s njom dok traje.

Pozdrav
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.989
Ironaca, prijateljstvo između muškarca i žene itekako postoji. Imam najboljeg druga sa kojim se družim više od 30 godina, od osnovne škole. Moguće je i sasvim je normalna stvar.
I potpuno je prirodno to što se zaljubio u devojku koja mu je bila najbolja drugarica, na zbunjuj dečka. Stvari nikada nisu crne ili bele, ima mnogo toga između.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.762
Moja dosadasnja iskustva su pokazala da prijateljstva ne postoje ali ima izuzetaka, svaka vama cast.
 
Natrag
Top