Prevara

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Prevara

Jeste li ikad nekog prevarili ili bili prevareni? Jeste li spremni oprostiti nešto tako i šta tačno smatrate prevarom partnera/ke? Sex? Poljubac? Ili možda čak i puko flertovanje prelazi granice vašeg strpljenja?




Molim za Vaše mišljenje u nastavku teme
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Prevara

Jeste li ikad nekog prevarili ili bili prevareni? Jeste li spremni oprostiti nešto tako i šta tačno smatrate prevarom partnera/ke? Sex? Poljubac? Ili možda čak i puko flertovanje prelazi granice vašeg strpljenja?




Molim za Vaše mišljenje u nastavku teme


Ne nisam nikada prevarila osobu sa kojom sam,kod mene su sve karte otvorene,a da li sam bila prevarena nisam,odnosno možda jesam ali taj koji je to uradio je sigurno bio dobar lažov,jel se u suštini odnosno po meni svaka žena vidi prevaru po ponašanju partnera.Ja je još videla nisam.
I ne nikada nebih oprostila prevaru,ma koliko da volim tu osobu,sve drugo bih oprostila ali prevaru i laž nikad.
Naravno da pod prevarom na prvom mestu smatram sex,a sve ostalo navedeno se isto podrazumeva.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
I bila prevarena i varala, i ruzno se osecala u oba slucaja.
Ne, nevini flert definitivno ne racunam u prevaru, jer to je onaj mali zacin koji nam zivot cini podnosljivijim. Racunam klasicnu prevaru, "all the way".
 
Natrag
Top