Preporuka za nero

Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
162
Pozdrav, imam problem, imam nero 7, i hocu da narezem mp3 cd za auto, 1 sam narezao pre nekako bez problema, i pokusam drugi i nece, izbaci mi error na kraju rezanja i pokvari disk. Uzmem ja novi i na pocetku izbaci error. Probam na lap topu ista stvar.. Znaci da je do nera, nigd ene mogu da nadjem da skinem normalan nero, a imam win 7 ultimate.. Ako moze neko link, bilo koji samo da radi.. I da nije 7 :p
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Pozdrav, imam problem, imam nero 7, i hocu da narezem mp3 cd za auto, 1 sam narezao pre nekako bez problema, i pokusam drugi i nece, izbaci mi error na kraju rezanja i pokvari disk. Uzmem ja novi i na pocetku izbaci error. Probam na lap topu ista stvar.. Znaci da je do nera, nigd ene mogu da nadjem da skinem normalan nero, a imam win 7 ultimate.. Ako moze neko link, bilo koji samo da radi.. I da nije 7 :p

http://serbianforum.org/threads/nero-kolekcija.316/page-14
 
Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
162
Dok sam cekao odgovor, probao sam sa Ashampoo, i narezao je, ali nije sve pesme.. Zbog cega ne mogu da skontam, jer sam pravio foldere i sve svrstao, vidim brzo mi zavrsio rezanje ja otvorim ono pola pesama nema, u nekim folderima i nema pesama... inace rezao sam obican disk mp3 fajlove.
 
Učlanjen(a)
13.11.2016
Poruka
229
A zasto ne probas sa besplatnim alatima kao Burn4Free ili cdburnerxp. Biraj MP3Cd i to je to.
 
Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
162
Na ovom cdu sto sam narezao na ashampoo je ocajan kvalitet zvuka. Strasno. A na lojoj brzini da rezem? Inace ja sam rezao na 24x.
 
Učlanjen(a)
13.11.2016
Poruka
229
Probaj rezi na najmala moguca brzina. I koristi razne marke CD-a da skontas dali je problem tu.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Pozdrav, imam problem, imam nero 7, i hocu da narezem mp3 cd za auto, 1 sam narezao pre nekako bez problema, i pokusam drugi i nece, izbaci mi error na kraju rezanja i pokvari disk. Uzmem ja novi i na pocetku izbaci error. Probam na lap topu ista stvar.. Znaci da je do nera, nigd ene mogu da nadjem da skinem normalan nero, a imam win 7 ultimate.. Ako moze neko link, bilo koji samo da radi.. I da nije 7 :p
Evo,posto siradio sa Nero 7:
Kod:
http://www.softpedia.com/get/CD-DVD-Tools/Data-CD-DVD-Burning/Nero-7-Premium.shtml
A evo ti i Nero 9 mozda ti se svidi:
Kod:
http://www.softpedia.com/get/CD-DVD-Tools/Data-CD-DVD-Burning/Nero-Free.shtml
Inace ja koristim Nero 6.0 loji je veoma star sa serijskim brojem,ali nisam uspeo to da ti nadjem.
 
Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
162
Pa ne znam sta je problem.. imam sedmicu ipre nekako normalno narezao mp3 sad nece. Nece ni na cdburnxp. Nareze sli nece da polrene cd uppste. Ni na kompu ni na lapu. Mora da je do cda..
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Pa ne znam sta je problem.. imam sedmicu ipre nekako normalno narezao mp3 sad nece. Nece ni na cdburnxp. Nareze sli nece da polrene cd uppste. Ni na kompu ni na lapu. Mora da je do cda..
Lako je moguce da bude i do CD-a,ne do marke,nego odlivka.Ako bi imao neki DVD RW da probas,tako ako nesto podje kako ne treba,mozes da ga formatiras i koristis ponovo.Cisto i da se uveris,sta je.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ako rezes DVD, gledaj da materijal koji rezes ne prelazi 4,3 GB. Rezi na brzinu 4 preko ImgBurn(specijalno podesavanje), on ima i simulator przenja. Takodje dok ne testiras to i sa drugom markom cd-a, ne javljaj se.

Podsetnik
4.3GB max
Speed 4-8(on sam prebaci ako nece)
Ciscenje glave rezaca specijalnim diskom sa cetkicom
Iskljuciti dodatni hard na kompu da ne pravi zauzece po i/O error
 
Natrag
Top