Prekid interneta

Učlanjen(a)
19.01.2014
Poruka
12
Imam problema sa internetom na desktop racunaru, kada se konektujem na internet on super radi jedno odredjeno vreme (nekad radi 3 sata a nekad 30 min), i od jedanput pocinje da ucitava beskonacno dugo i na kraju kaze da ne moze da uspostavi vezu. Sa internetom je sve ok posto kad ga povezem sa laptopom radi savrseno, ali mi pravi problem na racunaru. Imam ADSL internet, a racunar mi je stariji ima jedno 6 - 7 god. Da li neko zna u cemu je problem?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Imam problema sa internetom na desktop racunaru, kada se konektujem na internet on super radi jedno odredjeno vreme (nekad radi 3 sata a nekad 30 min), i od jedanput pocinje da ucitava beskonacno dugo i na kraju kaze da ne moze da uspostavi vezu. Sa internetom je sve ok posto kad ga povezem sa laptopom radi savrseno, ali mi pravi problem na racunaru. Imam ADSL internet, a racunar mi je stariji ima jedno 6 - 7 god. Da li neko zna u cemu je problem?

Koji OS imas na lap topu a koji na Pc?
Prvo skini i instaliraj program driver sweeper i skini neki noviji drajver sa sajta proizvodjaca te ploce deistaliraj taj drajver iz device menadzera zatim restartuj komp udji u safe mod i sa sweeperom ocisti ostatke drajvera i restartuj ponovo!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.01.2014
Poruka
12
Hvala Komsija76, driver je bio problem.... instalirao sam novi driver i sada je sve ok.
 
Natrag
Top