Pravila žena koje obožavaju seks

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Pravila žena koje obožavaju seks

Devojke koje vole seks i uživaju u njemu otkrile su tajne pomoću kojih ostaju u "formi". Ne mislimo pri tome samo na gipkost.

1.jpg
Svaka žena ima svoju strategiju. Možda vam se nešto i dopadne

Budite spremne

  • "Tri puta nedeljno vežbam jogu. Ponosna sam što mogu da izvedem nezamislive pokrete i poze. Ako ništa drugo partner će me pamtiti po tome."
  • "Tokom dana iskoristim neko vreme na maštanje o seksu. Čak i na poslovnom sastanku jedino što biram je najmanje istaknuto mesto. To me održava u nekom srećnom uzbuđenju, čini me srećnom i daje mi energiju za seks kad stignem kući."
  • "Vodim seksi dnevnik u kojem zapisujem sva svoja iskustva, dobra, loša, zabavna, romantična pa čak i ona katastrofalna. Kad osetim da mi veza ulazi u rutinu čitam ga i podsetim se kako dobra mogu biti."
Solo akcija

  • "Ne odričem se masturbacije ma kako dobar seks bio u vezi. To vreme "samo za sebe" održava me živom. Malo je sebično ali garantuje da ću ostati povezana sa svojim potrebama."
  • "Gledam se gola posle tuširanja. Ponekad se čak gledam u ogledalu dok se samozadovoljavam. Ti mi trenuci pomažu da se setim kako moje telo nije samo 'vešalica' za odeću nego je senzualno, poželjno...."
Preko potrebni dodaci

  • "U torbici ne nosim samo kondome nego i lubrikant. Uvek zaštićena i vlažna."
  • "Neki uvek sa sobom imaju pepermint, a ja đumbir. Pre sastanka pojedem malo. Osvežava me spolja i iznutra, a neki tvrde da je afrodizijak."
  • "Svoje seksi igračke ne čuvam samo za sebe."
Fantastična predigra

  • "Kad vidim da moj dečko ne planira da prvi napravi potez ja sam ta koja inicira seks."
  • "Gledam ga pravo u oči tokom celog sastanka. Oseća da sam fokusirana samo na njega i postaje nestrpljiv da stignemo negde gde ćemo biti sami."
  • "Ljubljenje je predigra za predigru."
  • "Voli da budem na njemu dok mu pružam oralni seks tako da i ja dobijem ono što želim. 69 zvuči poznato? Samo se malo više nagnem napred tako da mogu da kontrolišem šta radi. To je odličan način za podučavanje dečka koji nije vešt u oralnom seksu."
Glavni događaj

  • "Poneka uživam u bezobraznim pričama tokom seksa. Pogotovo kad sam s novim dečkom i ne poznajemo se dobro. To me uzbuđuje i uz to saznajem šta on voli, a on šta ja volim. Sve je zanimljivije i nikad ne znaš u kom smeru će se sve razviti."
  • "Volim muškarcu da dam do znanja da je na dobrom putu. Ponekad to čuju i komšije, ali zašto ne podeliti sreću i s drugima?"
  • "Nikad ne odbijam seks. Možda to zvuči loše ali u vezi sam godinama i odbijam da uđem u klub žena koje se izvlače zbog umora i glavobolje. Kad sam umorna manje sam aktivna ali samo u početku. Zagrejem se kako uzbuđenje raste."
  • "Sve ću isprobati barem jednom. Ako mi je prva reakcija na njegov predlog odbojnost, ponekad i gađenje, to je znak da treba da se nateram da to isprobam. Ne mogu da naučim bilo šta novo ako izbegavam neuobičajene stvari."
  • "Pobrinem se da stvar potraje dovoljno dugo pomoću 'stiska'. Obgrlim koren njegovog penisa palcem i kažiprstom i napravim pritisak. To ga usporava i daje meni više vremena za užitak."
  • "Držim oči otvorene s vremena na vreme. Volim da se povežem na taj način s partnerom pa čak i kad on ima zatvorene oči to mi pomaže da uživam u trenutku."
  • "Smejem se u krevetu. Dobar seks me čini srećnom. Zašto to ne pokazati?"
Izvor: Cosmopolitan.hr
 
Natrag
Top