pozzzz,molim za pomoc.......

Član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruka
2
komp mi je relativno nov :beee::beee::beee:
procesor je AMD Sempron(tm)Procesor LE-1150 2.01GHz
ram je 2.00GB
graficka NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 (MICROSOFT CORPORATION -WDDM)...
e sada nemogu da igram pojedine igrice kao sto su PES 2010 ili 2011 ili medal......mogu ali jebeno secka....sta da uraim dali da kupim jos 1 GB rama,,da menjam graficku posto je ova integrisana,,,ali ima mesta da se ubaci druga ili me mozda zeza procesor///////
hvala vam unapred...
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
72
komp mi je relativno nov :beee::beee::beee:
procesor je AMD Sempron(tm)Procesor LE-1150 2.01GHz
ram je 2.00GB
graficka NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 (MICROSOFT CORPORATION -WDDM)...
e sada nemogu da igram pojedine igrice kao sto su PES 2010 ili 2011 ili medal......mogu ali jebeno secka....sta da uraim dali da kupim jos 1 GB rama,,da menjam graficku posto je ova integrisana,,,ali ima mesta da se ubaci druga ili me mozda zeza procesor///////
hvala vam unapred...

Probaj, ako već nisi, da podesiš kvalietet na low, pa se javi kako ti izgleda. Po meni seckaće i dalje. Jedino da promeniš grafiku, ali mislim da moraš da menjaš komplet sa matičnom pločom.
Drago mi je ako sam ti ikako pomogao.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruka
2
ma smanjivao sam i povecavao ali jbg.....nikako ne ide,,,,,znaci da kupim drugu graficku,,,,daj neki predlog,,,,,i jos nesto da menjam i procesor ili ne ???
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
72
ma smanjivao sam i povecavao ali jbg.....nikako ne ide,,,,,znaci da kupim drugu graficku,,,,daj neki predlog,,,,,i jos nesto da menjam i procesor ili ne ???
Pa ne znam, navedi cifru koju si spreman da izdvojiš, pa se opet javi. Na forumu ima dosta dobrih poznavalaca IT-a, tako da možemo naći neko solidno rešenje za tebe.
A možeš, što reče LongLife, i procesor da menjaš, oni nisu nešto preskupi.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
nema sanse da igras na tu integrisanu, jednostavno nema dovoljno brz odziv, kupi graficku neku solidnu, vidjeces razliku
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Slazem se za graficku,mada ti ni procesor nije bas najsrecniji.Pogledaj za te igrice koje hoces da igras hardverske zahteve i bice ti sve mnogo jasnije
 
Natrag
Top