Potrošio 3.500 funti da bi izgledao kao đavo

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Potrošio 3.500 funti da bi izgledao kao đavo
Ugradio rogove, štedi za veštački rep
17.07.2009. 13:29

diablo-vr.jpg


Opsednut đavolom, 39-godišnji Britanac Gevin Paslou pretvorio se u princa tame pomoću estetske hirurgije i izveo pravi đavolji trik kako bi našao novac za dalje operacije.

Gevin, alijas Lucifer, počeo je svoj preobražaj pre godinu dana kada je za 400 funti na čelo ugradio rogove od Teflona. Potom su usledile i druge transformacije. Ovaj poklonik sotone, nezaposleni izbacivač i bezbednjak, ima danas račvast jezik, šiljate uši, implatirane rogove, produžene očnjake i nosi fluorescentna zelena sočiva.
Paslou je, međutim, pokušao da od socijalnog izmami 3.500 funti (4.000 evra) da bi platio dodatne stomatološke operacije, te se našao na sudu zbog prevare. Prvobitno je kažnjen sa 200 sati društveno korisnog rada ali mu je kasnije, zbog zdravstvenih razloga, kazna preinačena u kućni pritvor od pet časova popodne do pet sati ujutro.
"Više nisam Gevin. Promenio sam ime u Diablo Dilenfer", kaže ovaj đavolji šegrt iz Sisoltera, u Kentu, koji sada štedi za veštački rep i operaciju za podizanje rebara na leđima.
"Moja starija ćerka me se stidi i ne želi da dolazim u školu na roditeljske sastanke", izjavio je on listu "Miror".

Izvor: Blic
 
Natrag
Top