Potreban savet

Učlanjen(a)
01.06.2014
Poruka
2
Znam jednu devojku skoro 10 god i isli smo u osnovnu zajedno . Tokom neke zurke prosle godine , nesto se u meni desi i ja pocinjem stalno da mislim o njoj ( zaljubio sam se ) , ali to vece nisam nista pokusao jer sam stidljiv i nikad nisam imao devojku do sada . To je bila moja najveca greska , jer se ona u medjuvremenu vratila bivsem decku . Od tog dana se kajem i ljut sam na sebe jer znam da imam sanse kod nje...Mislim da sam joj privlacan jer sam cuo da je rekla da sam joj lep i da mislim da joj pasem kao osoba . Proslo je preko 5 meseci i ona je jos uvek sa njim. Posto ce uskoro moj osamnaesti odlucio sam da joj kazem da mi se svidja , ali da je ona zauzeta u da ja to postujem jer je ona jako dobra osoba i da je to jedan od faktora zbog cega sam se i zaljubio u nju. Sta vi mislite? Da li je to dobra ideja ? Jer da je taj decko toliko dobar ne bi ga ostavila prvi put ...
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Nemoj to da radis. Izabrala je, isto tako mozes da kazes da ako je toliko los ne bi se ni vratila njemu, zar ne? Pusti je, budi strpljiv.

Ja znam kako ti je. Isto sam imao takav slucaj, bio sam mlad, neiskusan, svidjala mi se jedna devojka a i ja njoj, ma ludio sam za njom. Ljubila me u obraz, grlila, pisala pismo, govorila da zeli biti sa mnom.. a ja kao neiskusan meni to sve bilo dovoljno. Sta sam znao.. S vremmena na vreme se vidjali u gradu, slala druga da mi kaze da zeli sa mnom na pice aja nista, mamlaz.. I proslo je mozda 10 godina poceo sam da mislim o njoj, bas je bila dobra, lepa..i pitam druga sta je s nje, kaze da se udala, za mog poznanika, nisam ni znao, ima dvoje dece..Nisam je jakoo dugo video.

Znaci, nemoj sad da se mesas, ako odluci da ostane sa njim, mozda ce te gledati kao nekog ko je hteo da joj se umesa u vezu..Ako je s njim ponovo 5 meseci znaci da joj prija. Sansu si propustio, ti mozda docekas drugu ako budes strpljiv i pametan..Sledeci put kad bude sama, odma "u rebra", nema razloga da se stidis, jednom ce ti to sve biti rutina.
 
Učlanjen(a)
01.06.2014
Poruka
2
Hvala na odgovoru . Upravo sam saznao da je sa njim već treći put... Ništa , čekaću je i nadam se da će doći moja prilika. Pokušaću da ne mislim na nju i da radim na sebi , a pogotovo na mom samopouzdanju da se nikad vise ne desi takva greska ...
 
Natrag
Top