Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

POtreban program

Diskusija u 'Zahtevi za Programe' započeta od ocalinko, 12.07.2018.

1. ocalinko

ocalinko Član

Zahvala:
    188
    Treba mi FULL Disk fighter pro sa serijalom/krek.

2. Bazlik

Bazlik

Zahvala:
    2.371
    Ovde ima neka starija verzija, samo ne znam dal ce znas da kliknes sa desne strane. Ljudi obicno ko za inat pritiskaju na ove pogresne dugmice ispod, a i traje samo 30 dana vrednost linka. Nisam proveravao na viruse itd.
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!

3. ocalinko

ocalinko Član

Zahvala:
    188
    IOBit malware fighter?

4. Bazlik

Bazlik

Zahvala:
    2.371
    Auu, ja sam pa mislio trazis punu verziju ovog programa, nisam znao da se zove program Full Disk, ajd ce trazimo to posle. Ti probaj ovaj drugi da vidim kako reaguje.
    Kod:

5. kuliakan

kuliakan Član

Zahvala:
    130
    Druže, teško ćeš to nači, a svi programi sa donjeg linka su slični i odradiće svoj posao. AVG PC Tune Up je isto OK. Evo i sa Amazona mišljenje kupca, koji je regularno kupio taj software od kompanije koja ga pravi. Usput, ima i par videa na YT kako ukloniti ovaj software, vjerovatno jer ima neke nepoželjne efekte po Windows :) Nije pametovanje, samo treba znati da bukvalno ne postoji neki program te vrste, koji je idealan po korisnika i koji će zaista odraditi ono što treba. Iz bogatog iskustva kažem.

Kod:
    Kod:

Preporučite stranicu