Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Potreban program za pregled snimaka sa kamera

Diskusija u 'Zahtevi za Programe' započeta od vranjin, 11.07.2018.

1. vranjin

vranjin Član

Zahvala:
    23
    evo jos jedna, auto ide u drugom smeru.

Dodate datoteke:

2. Bazlik

Bazlik

Zahvala:
    2.371
    Ovo je sve sto moze da se izvuce sa tako losim snimkom. Ne valja ta kamera za nadzor. Medjutim da su snimci dati milicajcima odmah tog jutra oni bi videli preko kamera na semafuru tablice ko od sale. Jedino ako nisu neka crna posla u pitanju.Obicno se mazisu kola od gostiju ispred hotela i nestaju netragom kao u madjionicardskim trikovima. Vama jedino preostaje da pazite kad ce slicna kola da prodju nocu i da budete pripremljeni ovog puta sa profesionalnom opremom za nadzor.

Dodate datoteke:

3. vranjin

vranjin Član

Zahvala:
    23
    Jesu losi snimci. Ovo je u Podgorici i nema kamera na semaforima. Ja idem i trazim snimke u objektima koje vidim da imaju kamere. Medjutim, sve su to lose kamere i ovo je najbolji snimak. A policija i ne haji nesto mnogo. Mislim da su u pitanju, kao sto kazes, crna posla. Ne mogu tu da uticem mnogo i jedino mi preostalo da sam trazim.

4. Bazlik

Bazlik

Zahvala:
    2.371
    Ako je to u Podgorici, onda je moguce da je to zavrsilo u Tuziju u delovima, a tamo brajko ne znam dal smes sam da ides, da ne isparis i ti. Sad zavisi i koji kvalitet tih kola je u pitanju. Ako su neka stvarno skupa, onda je to organizovana banda gde ni cajkani ne smeju nista. Medjutim ako su neka skrsena kola u pitanju, onda ih je maznuo neki tu drogiras da spava u njima na neekom kamenitom obronku i namiru se drogira u toj Nato Gorici pod burnim okom malog krijumcara Mila. Hehe, mala pesmica ..ajde to je to ..steta sto niste imali aktivan traker u kolima i povedes jos dvojicu sa sacmarkama i uhvatiitr ih na delu kako skidaju delovi u njihovoj garazi i prospete ih od batine, poplavite ih kao Suto more. Vezete ih za stolice i napravite im ispod oci od bijenje male mudne kesice, ali oplavele negovanjem orim.

vranjin se ovo sviđa.
  5. vranjin

vranjin Član

Zahvala:
    23
    Lepa pesmica. Bmw , petica, 2008. je u pitanju. Nisu to narkomani ukrali. Malo ozbiljniji tipovi. Znam da je auto usao u Niksic. Po toku policijske istrage rekao bih da tu nisu cista posla. Od strane policije. Sto kazes, ne sme njima policija nista. Zato sad ja moran sam da se snalazim. Auto je vrednosti desetak huljada eura i jos mnogo drugih problema i troskova vezano sa ovim.

slobaboske72 i Bazlik se ovo sviđa.
  6. Bazlik

Bazlik

Zahvala:
    2.371
    Slusaj idi vidi da li je ovaj jos ziv i kontaktiraj ga, to su vrlo zeznute stvari, ne mozes to sam, ako nista drugo bar za savet.
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!

7. vranjin

vranjin Član

Zahvala:
    23
    Ok, hvala jos jednom.

Preporučite stranicu