Postpeid paketi i racuni

Član
Učlanjen(a)
23.09.2009
Poruka
17
Posle koliko vremena mogu uzeti nov telefon ako sam na postpeidu sa ugovornom obavezom od 2 god?Mislim da je period manji od 2 god,sta vi mislite?Vip mreza je u pitanju
 
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
2.588
posle 6 meseci se moze uzeti nov telefon i opet sklapas ugovor na 2 godine,tako je bar u vipu za ostale ne znam.
 
Član
Učlanjen(a)
23.09.2009
Poruka
17
meni su objasnili da posle 6 meseci mogu sklopiti jos jedan ugovor a ne mogu uzeti nov aparat sa postojecim dok ne prodju 2 god
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2011
Poruka
0
U mts - u bi nov telefon na isti ugovor mogao da dobijes tek posle isteka promo perioda od 24 meseci.
Drugi ugovor (nov broj) sa telefonom bi mogao da sklopis kada prodje godinu dana od sklapanja prvog - ako si bio redovan platisa.
A ako zelis nov ugovor bez telefona onda je potrebno da prodje samo tri meseca od potpisivanja prvog ugovora sa telefonom.
Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
164
U VIP-u možeš da uzmeš drugi telefon, uz uslov da produžiš ugovor na još 2 godine, i pre isteka tog perioda. Ali to nije mnogo, samo dva meseca. Znači, posle 22 meseca možeš da sklopiš novi, produžiš stari - kako hoćeš, i uzmeš nov telefon ili da koristiš paket sa popustom od 25%. Svaki račun će ti biti umanjen za toliko. Ponavljam, samo ako ne uzmeš novi telefon. Ja idućeg meseca idem po novi telefon. Mislim da se to više isplati.
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
41
Da li su cene uopste normalne kod ''nasih'' operatera?U MTS-u Nokia N8-46.800 dinara~460 evra uz paket MixNetL sa cenom od 1947,00 dinara mesecno.U Svajcarskoj Nokia N8,bez ugovora-450 franaka~350 evra.Ko je ovde lud i o cemu se radi?Ja im vise necu potpisivati nikakve ugovore
 
Natrag
Top