Postavljanje zeljene account slike u Start meni prozoru

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ako zelite da postavite zeljenu sliku i zamenite defaultnu u Start meni prozoru ,mozete to uraditi na sledeci nacin.Stanite misem na donji desni ugao desktopa a zatim klikom misa izaberite Start opciju.....broj 1

U3ce5O.png


Posto vam se u novom prozoru otvoriu Start meni prozor,desni klik misa na accountnu sliku koju zelite zameniti...broj 2,a zatim u novootvorenom meniju izaberite opciju Change account picture...broj 3

OZgtL.png


Otvorice vam se novi prozor gde cete u delu Personalize...broj 4,kliknuti misem na dugme Browse....broj 5

y6HifZP.png


Otvorice vam se zatim novi prozor a vi klikom misa izaberite strelicu pored File natpisa.....broj 6,a zatim u padajucem meniju odaberite deo racunara u kome vam se nalazi slika koju zelite da postavite.....broj 7

spoT3YfrQh.png


Kliknite zatim desnim klikom misa na sliku koju zelite postaviti i obelezite je.....broj 8,a zatim odaberite opciju Chose image...broj 9

zODRqPeB.png


Sada ste postavili zeljenu sliku za vas account....

8Np1WQw7S.png


Sto se naravno mozete i uveriti u vasem Start meni prozoru....

VKvLJ1pmY.png
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
U PDF

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=8CCD738267EA8F26&resid=8CCD738267EA8F26%211139&authkey=AMnVJSDvD6Kl1Ls&em=2" width="476" height="288" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Natrag
Top