Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Postavljanje potpisa

Diskusija u 'Pravila i Tutorijali Foruma' započeta od boki71, 01.02.2010.

1. boki71

boki71 Uz duplu Anu... Administrator

Zahvala:
    32.211
    Pol:
    Muški

U vasem potpisu mozete jednostavavno postaviti zeljenu sliku,userbar,....ili napisati vec sta god hocete .Postupak je sledeci...Prvo u vasem racunaru odredite i locirajte sliku koju zelite postaviti za vas potpis..Naprimer ja sam odredio ovu u .gif formatu......

Posto smo odredili koju sliku zelimo postaviti u nas podpis sadacemo je i uploadovati na neki od servera koji sluzi za upload fotografija.Ja sam izabrao server Tinypic...Odite na adresu......

Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!
    i posto stigli na zeljeni server kliknite misem na dugme Choose....broj 1

U novom prozoru pronadjite u racunaru sliku koju ste odredili za potpis,obelezite misem i kliknite na dugme Open....broj 2

Zatim kliknite na UPLOAD NOW!.....broj 3

Kroz par trenutaka dobicemo link nase slike koji cemo kasnije upotrebiti za postavljanje potpisa......potreban link je u delu Direct Link for Layouts na tinypic serveru...

Posto dobili link naseg potpisa sada prelazimo na nas forum i u gornjem meniju foruma sa leve strane kliknite na Korisnicki panel......broj 4

U novom prozoru u meniju sa leve strane kliknite misem na Izmeni potpis...broj 5

Otvorice nam se novi prozor ,a mi cemo preci sada na tinypic server obeleziti misem link u delu Direct Link for Layouts,zatim kliknuti desnim klikom misa te u padajucem meniju takodje kliknuti misem na Copy....broj 6

Sada cemo preci na nas forum te u prozoru koji se malopre otvorio kliknuti misem na ikonu Ubaci sliku......broj 7

U novom prozoru kliknucemo levim tasterom misa na prazan deo za postavljanje linkova(obeleziti ga) a zatim takodje kliknuti na desni taster misa te u padajucem meniju ,kliknuti na Paste.....(klasicno kopiranje)..broj 8

Posto ubacili link nase slike sa tinypic servera preostaje samo jos da kliknemo misem na dugme OK......broj 9

Link naseg podpisa je postavljen u polje predvidjeno za to...Da bi se uverilu da je postavljeni potpis uredu kliknite misem na Pogledaj potpis....broj 10

Ako je sve uredu u gornjem delu ugledacete vas potpis.......

Posto je sve uredu,preostaje jos da upamtimo potpis.kliknite misem na Sacuvaj potpis......broj 11

Mozete jos obici neki od vasih postova i ugledacete postavljen vas zeljeni potpis.....

Nadam se da sam bio jasan u svemu ovome......

2. boki71

Zahvala:
    32.211
    Pol:
    Muški
    U PDF.......

:download:

Poslednja izmena od urednika: 23.12.2011
  3. boki71

Zahvala:
    32.211
    Pol:
    Muški
    Na novoj verziji foruma nacin menjanja avatara i postavljanje zeljenog je potpuno isti stim sto cete kliknuti misem na Korisnicki Panel..broj 1

U novootvorenom prozoru videcete opciju Izmeni potpis i kliknuti misem na nju......broj 2

Dalji postupak promene ili postavljanja novog potpisa je potpuno isti kao u gore navedenom tutorijalu....

4. bokio

bokio Član

Zahvala:
    6
    Pol:
    Muški
    Potrebna mala pomoc. Nikako ne mogu da nadjem opciju da promenim potpis?

5. crvendac_011

crvendac_011 Always a lady Moderator

Zahvala:
    17.560
    Pol:
    Ženski
    Klikni na svoje ime gore iznad chata, otvorićeti se padajući meni. Odaberi opciju "lični detalji". Kad uđeš, u meniju sa leve strane nađi "potpis". Klikni na njega i promeni ga, kao što već vidiš gore na slikama. :)

6. bokio

bokio Član

Zahvala:
    6
    Pol:
    Muški
    Nema evo pogledaj.

7. crvendac_011

Zahvala:
    17.560
    Pol:
    Ženski
    Ne znam o čemu se radi. Evo pogledaj kako i trebalo da izgleda:

Mada, koliko vidim ti već imaš potpis.

8. bokio

bokio Član

Zahvala:
    6
    Pol:
    Muški
    Neznam ni ja o cemu se radi ali nije mi jasno. Mozda kao obican clan nemam funkciju za promenu potpisa? Jos neko ovakav problem? Imam potpis to je postavljen na starom forumu, i hteo da ga promenim i corak. :(:)

9. crvendac_011

Zahvala:
    17.560
    Pol:
    Ženski
    Zaista ne znam u čemu je problem. Probaj to da uradiš u nekom drugom browseru.

10. Zorro

Zorro Administrator Administrator

Zahvala:
    528
    Pol:
    Muški
    Probaj sada-

Preporučite stranicu