Postavljanje jezika prevoda u subtitlovima - XBMC

Član
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
420
pomoc
dodao sam addons ice film sve po upustvu i sve je instalirao ali kad pustim film ,,film ide ton se cuje a slike nema kad napr.pritisnem desni tast od misa dodje meni i tu se slika javi medjutim cim skinem meni i opet isto nema slike ,, i da pitam ima li nekiaddon za audio prevod nap. sa eg na nemacki ..inace instalirao sam nowu verziju xbmc13 gotham ....hvala
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
pomoc
dodao sam addons ice film sve po upustvu i sve je instalirao ali kad pustim film ,,film ide ton se cuje a slike nema kad napr.pritisnem desni tast od misa dodje meni i tu se slika javi medjutim cim skinem meni i opet isto nema slike ,, i da pitam ima li nekiaddon za audio prevod nap. sa eg na nemacki ..inace instalirao sam nowu verziju xbmc13 gotham ....hvala

Jeli ti je isti slucaj kod svih addona a pokusaj u icefilm vise filmova i vidi dali je to slucaj na svim filmovima....

a sto se tice Nemackog prevoda tu je bar jednostavno.....Podesices subtitl da ti izbacuje Nemacki i to je to....

Odi na System Settings/Add-ons/Get addons/All Add-ons/Subtitles i zatim u njemu pronadji XBMC Subtitles (potrebno ga je predhodno postaviti na Enabled).Zatim desni klik misa na XBMC Subtitles...broj 1,zatim izabrati Configure....broj 2

mHxJiA1e.png


U novom prozoru u delu Leanguages kliknuti misem na Primary Leanguage...broj 3

sDk8XbYS.png


Pronaci zatim German i kliknuti misem na njega .....broj 4.....a zatim usnimiti sve to na dugme OK.....broj 5 (postaviti nemacki za primarni...)

MDi3sy.png


Sada kada startujes zeljeni film klikom misa izaberi Download Subtitle opciju.....broj 1,i otvorice se zatim svi prevod Nemacki za zeljeni film i klikom misa odaberi zeljeni prevod......

aQOTH.png


Prevod ce se za par sekundi downloadovati i automatski startovati i imaces zeljeni nemacki prevod u zeljenom filmu.......
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
420
Jeli ti je isti slucaj kod svih addona a pokusaj u icefilm vise filmova i vidi dali je to slucaj na svim filmovima....

jeste na svim to isklucivo na laptop inace na pc radi bez problema,,,,na lap top ima win7 32 bit
ato sa titlove sve ide ko pdmazano naravno na oba i pc ilapton nego sam mislo addon za ton ne prevod. kao sto ima na stelitsku resivu nap,, sky ima dva tona jedan je nemacki adrugi zavisi od filma koji jezik ima ,,hvala

sad sam obrisao i opet sve instalirao isto radi nema promene
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Jeli ti je isti slucaj kod svih addona a pokusaj u icefilm vise filmova i vidi dali je to slucaj na svim filmovima....

jeste na svim to isklucivo na laptop inace na pc radi bez problema,,,,na lap top ima win7 32 bit
ato sa titlove sve ide ko pdmazano naravno na oba i pc ilapton nego sam mislo addon za ton ne prevod. kao sto ima na stelitsku resivu nap,, sky ima dva tona jedan je nemacki adrugi zavisi od filma koji jezik ima ,,hvala

sad sam obrisao i opet sve instalirao isto radi nema promene

Auuuuu brate......pa ti bas mnogo hoces.....ehhhhhh to bi i ja na srpskom da bude sinhronizovan da se ne mucim da citam...;)

Vidi koliko ja znam jos nije se nasao nijedan mozak da odradi nesto slicno u XBMC jer je nacin funkcionisanja jednostavan...iz gotovo svih tih addona vucu se stremovi ka fajlovima na neki od servera......(film,serije...) i na kom jeziku taj fajl je uploadovan taj ce se i reprodukovati.....

Iskreno nisam cuo za nesto slicno za XBMC kod filmova,serija...e sada TV online je i mozda moguce izvesti sve to ako sam kanal nudi te opcije....bas cu pogledati dali se moze izvesti nesto i dali ima opcija.......
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Auuuuu brate......pa ti bas mnogo hoces.....ehhhhhh to bi i ja na srpskom da bude sinhronizovan da se ne mucim da citam...;)

Vidi koliko ja znam jos nije se nasao nijedan mozak da odradi nesto slicno u XBMC jer je nacin funkcionisanja jednostavan...iz gotovo svih tih addona vucu se stremovi ka fajlovima na neki od servera......(film,serije...) i na kom jeziku taj fajl je uploadovan taj ce se i reprodukovati.....

Iskreno nisam cuo za nesto slicno za XBMC kod filmova,serija...e sada TV online je i mozda moguce izvesti sve to ako sam kanal nudi te opcije....bas cu pogledati dali se moze izvesti nesto .......
Hehe...u pravu si,to ima kod tv kanala ali to zavisi od kanala tj. dal operater salje 1 ili vise audio pa mozes da biras koji ces slusati
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
420
pa valjda smo u 21 veku tehnika napreduje..
pozzz

zamolio bih ako moze epg za nemacke barem sky
hvala
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
Ja bih, ako moze, da me prije, poslije, a i u toku filma koji pustim na Icefilm, "odradi" prsata, plava svabica. Ali nisam upratio da postoji addon za to. :lol:
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
pa valjda smo u 21 veku tehnika napreduje..
pozzz

zamolio bih ako moze epg za nemacke barem sky
hvala

ako koristis epg sa webgrab onda podesi za koje kanale ces primati epg...ovo ja koristim od njemackih kanala pa ako ti nesto vazi prekopiraj to i ubaci u svoj webgrab++.config....

HTML:
<channel update="i" site="tvspielfilm.de" site_id="HDSPO" xmltv_id="Sky Sport HD 1">Sky Sport HD
1</channel>
<channel update="i" site="tvspielfilm.de" site_id="SPORT" xmltv_id="SPORT1">SPORT1</channel>
<channel update="i" site="tvspielfilm.de" site_id="S1PLU" xmltv_id="SPORT1+">SPORT1+</channel>
<channel update="i" site="tvspielfilm.de" site_id="ZDF" xmltv_id="ZDF">ZDF</channel>
<channel update="i" site="tvspielfilm.de" site_id="ARD" xmltv_id="Das Erste">Das Erste</channel>
<channel  update="i" site="tvspielfilm.de" site_id="BULI" xmltv_id="Sky Fußball  Bundesliga">Sky Fußball Bundesliga</channel>
<channel update="i" site="tvspielfilm.de" site_id="SHD2" xmltv_id="Sky Sport HD 2">Sky Sport HD 2</channel>
<channel update="i" site="tvspielfilm.de" site_id="SKY-A" xmltv_id="SKY-A">SKY-A</channel>
<channel update="i" site="tvspielfilm.de" site_id="SKY-H" xmltv_id="SKY-H">Sky Hits HD</channel>
<channel update="i" site="tvspielfilm.de" site_id="SKYAT" xmltv_id="SKYAT">Sky Atlantic HD</channel>
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top