Poslednja vremena

Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Ladikeja ti preskoči pitanja i ne odgovori kad koji anđeo startuje i od kad do kad deluje ta vest?
To nije hrišćanski prećutati znanje jel tako?
Ako ti neznaš jer nisi možda isčitao sve od Jelene a ja jesam zato tvrdim da SVE što ti je Slap tu ponudio jeste tako U SLOVO. a ako jesi preočitao onda je to stanje još teže jer SVESNO braniš neistinu i plagijatora u vidu žene sa tri razreda osnovne.
Važno da je ona od kad poverova bogata, zamisli ti sad nemaš ni stolicu i kroz koju deceniju si milioner a samo propovedaš i to unovčavaš i malo trgovina kad braća i sestre iz straha nude imanje ti uzmeš ili kad umru tvoje je ako nemaju decu...fin neki poslić.

Čitao si njen testament i.....?
Svaki iole pošten čovek pa sve i da je ateista bi se zgrozio nad njenim testamentom i pitao da li vi to zovete vernikom? A ne rekli bi vi u glas: ONA JE ISUSOV GLAS,,DUH PROROŠTVA,, te bi čoveku zgadili veru i Boga.
slap ti nudi samo tri-četiri elementa a toga ima...i ima...da pišemo do groba nebi stigli sve napisati pa ni ovo malo ne želite videti....kakav čovek treba biti da bi zažmurio na sve to?????
Bar uzmi onaj deo gde ona kaže da se tad ne trebaju ženiti niti udavati jer će Isus ubrzo doći a čitamo da se to ne sme zabranjivati a onda uzmeš i čitaš o hrani gde izričito brani jedenje mesa i hrane životinjskog porekla a opet Biblija kaže da duh pobune brani uzimanje hrane koju Bog dade svetima.

Ja neću reći da je lagala već da uopšte nije pisala istinu.
Jer ko laže taj pravi mix pola pola ona je redom izbacila istinu i nedelju prvi Božji dan koji Bog stvori proglasi oznakom ZVERI i njenog žiga pa ko je njoj Bog?

Ja znam i reći ću ti iz njene reči da satana NEĆE biti vezan niti bačen u bezdan već slobodni šetač kojem je ŽAO što je to učinio i posle milenijuma korziranja iz sažaljenja ponovo jurnu na svete i ona sva hepi ali onda tuga SIĐE OGANJ sa neba....jadnica rastuži se. Ti reče da si nasledio njen put kao zadnji VESNIK...kako mi ne odgovori kad kreće koji anđeo u kom vremenu...znaš ti da bi se otkrila neistina pa samo reče redom...ma to svi znaju reci ti kad je krenula vest drugog i trećeg anđela?

Ranije sam mislio da si ti malo zalutao i pokušao sam ti pomoći na jedino mogući način ali sad znam šta je tebi jedino važno a to je učtiva komunikacija a sve ostalo ništa nije. Ja nisam ni laskav pa ni učtiv u mnogim situacijama ali sam dobronameran i želim ti još uvek pšomoći na način koji treba da te cimne a ne uljuljka ako uopšte htedne da te napusti taj što te zgrabio.
Tebi očito štima to stanje pa ćemo se malo pozabaviti tom naukom.

Molim te nemoj više ono TO JE TVOJE MIŠLJENJE a čije bi bilo? zar ti tuđe mišljenje nudiš...da možda Božju misao ne pišeš?

Dakle kad je stigla poruka drugog a kad trećeg anđela?
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
pozdrav
evo kolega taramana
detaljniji odgovor za tebe i sve ostale na tvoje pitanje

Šta je ikona-kip zveri?
Šta je pečat Božji?
Šta je žig zveri?

Sve što tamo piše jedino je točno :
Bog zna sve buduće događaje, te ih je i objavio kroz "proročki Duh" ili "Duh koji
proriče" - dakle "Duh Proroštva" ;OtkriveŶje ϭϵ:ϭϬͿ

Sada se pojaviše mudraci i odgonetniše knjigu proroštva , i gde nađoše zvjer , ni više ni manje mudraci se složiše daje u vatikanu . Dok se knjiga proroštva ne ispuni , nitko neće znati tkoje zvjer , a svi vi mudraci i gatari nemojte gubit nadu , jer u nadi je spas.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Sto se tice "poslednjih vremena" i prorocanstva o njima datih u Bibliji,misli se na poslednje vreme ovog bolesnog ljudskog sistema . Dosta je pisano o tim vremenima ili o tom vremenu i dati su nam znaci po kojima mozemo da shvatimo da zivimo u poslednjim danima ili poslednjem vremenu ovog ljudskog sitema.Nakon toga usledice dolazak Bozje volje i na zemlju kao sto je na nebu,prema drugom stihu iz molitve Oce nas.
Najkrace receno ocekuje se vreme "mira"ili kratkotrajnog blagostanja jer povrh svega sto nas je snaslo mnogi ljudi se uzdaju u UN vise nego u Boga.Ocekujemo da te takozvane UjedinjenjeNacije (razjedinjene), proglase MIR za ceo svet,a ubrzo nakon toga nastupa unistenje krive religije od strane politickog sistema celoga sveta.Sigurno je da ce se tada udariti i na Jehovin narod,i on ce se tek tada umesati licno preko svoga sina Isusa Hrista!Do tada mozemo samo da se zavaravamo o boljem zivotu,srecnim novim godinama,zaposlenju,miru,boljem zdravlju,vecim platama itd....
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Sto se tice "poslednjih vremena" i prorocanstva o njima datih u Bibliji,misli se na poslednje vreme ovog bolesnog ljudskog sistema . Dosta je pisano o tim vremenima ili o tom vremenu i dati su nam znaci po kojima mozemo da shvatimo da zivimo u poslednjim danima ili poslednjem vremenu ovog ljudskog sitema.Nakon toga usledice dolazak Bozje volje i na zemlju kao sto je na nebu,prema drugom stihu iz molitve Oce nas.
Najkrace receno ocekuje se vreme "mira"ili kratkotrajnog blagostanja jer povrh svega sto nas je snaslo mnogi ljudi se uzdaju u UN vise nego u Boga.Ocekujemo da te takozvane UjedinjenjeNacije (razjedinjene), proglase MIR za ceo svet,a ubrzo nakon toga nastupa unistenje krive religije od strane politickog sistema celoga sveta.Sigurno je da ce se tada udariti i na Jehovin narod,i on ce se tek tada umesati licno preko svoga sina Isusa Hrista!Do tada mozemo samo da se zavaravamo o boljem zivotu,srecnim novim godinama,zaposlenju,miru,boljem zdravlju,vecim platama itd....

Izvini a o kojem ti novom vremenu govoriš...zar Isus nije stigao 1914 i od onda je ovde carstvo...zar nije< tako rob rekao vaš učitelj?
Ko će udariti na Jehovin narod kad je Isus tu sad od 1914?
Kako u carstvu da neko ratuje....da li se to negde pogrešilo?

Šta ti znači ono da je se Jehova umešati preko Isusa?
Znači li to da Isusovo carstvo od 1914 Bog sad ruši ....ili ljudima daje da Isusu ruše carstvo zar ne vidiš kako je raj od tad na zemlji?
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Nema sta da se izvinjavas.
Poenta je da se ispuni molitva Oce nas
Da se slavi tvoje ime,
Da dodje carstvo tvoje i da bude volja tvoja i na zemlji kao sto je na nebu itd.
To sto je Isus te 1914 godine zbacio satanu sa neba na zemlju znaci da su poceli poslednji teski dani za sve na zemlji.Kad ce biti konacni dan Bozjeg unistenja ne zna ni sam Isus Hrist,a kamoli ja.
1.Sol 5:3
Jer kad kažu: Mir je, i nema se šta bojati, onda će iznenada napasti na njih pogibao kao bol na trudnu ženu, i neće uteći.
Eto ocekujemo to vreme kad ce UN izvikati mir.....,a znamo sta potom dolazi.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Nema sta da se izvinjavas.
Poenta je da se ispuni molitva Oce nas
Da se slavi tvoje ime,
Da dodje carstvo tvoje i da bude volja tvoja i na zemlji kao sto je na nebu itd.
To sto je Isus te 1914 godine zbacio satanu sa neba na zemlju znaci da su poceli poslednji teski dani za sve na zemlji.Kad ce biti konacni dan Bozjeg unistenja ne zna ni sam Isus Hrist,a kamoli ja.
1.Sol 5:3
Jer kad kažu: Mir je, i nema se šta bojati, onda će iznenada napasti na njih pogibao kao bol na trudnu ženu, i neće uteći.
Eto ocekujemo to vreme kad ce UN izvikati mir.....,a znamo sta potom dolazi.

Kako molim?
Zar nije u vašem proroštvu stajalo da od 1914 god, Hrist dolazi i počinje Njegovo carstvo?
Što se tiče zbacivanja satane trajno otvori Bibiliju i čitaj u kom momentu se ta radnja dešava:
Otk. 12. 10 i dobro zapamti svaku reč iz tog stiha a da bi tačno znao kad se to zbiva otvori 11.15 i čućeš.

A sad mi reci da li se vama već 7-ma truba oglasila?
Pustimo mi sad ono MIR na momenat to je priča za sebe nego da o kraju govorimo, šta se desilo te 1914 sem drugog svetsko rata u raju?
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
И чуо сам јак глас на небу како говори:„Сада је настало спасење*+ и моћ+ и краљевство нашег Бога+ и власт његовог Христа,*+ јер је збачен тужитељ наше браће, који их је дан и ноћ оптуживао пред нашим Богом!+(otkrivenje 12:10)

Kad si citirao gornje stihove,zasto nisi citirao i otkrivenje 12:12 u produzetku da objasnis
12 Zato veselite se nebesa i vi koji živite na njima. Teško vama koji živite na zemlji i moru, jer đavo siđe k vama, i vrlo se rasrdio, znajući da vremena malo ima.
Da li je za tebe Bpzja volja da satana vlada na zemlji?
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
И чуо сам јак глас на небу како говори:„Сада је настало спасење*+ и моћ+ и краљевство нашег Бога+ и власт његовог Христа,*+ јер је збачен тужитељ наше браће, који их је дан и ноћ оптуживао пред нашим Богом!+(otkrivenje 12:10)

Kad si citirao gornje stihove,zasto nisi citirao i otkrivenje 12:12 u produzetku da objasnis
12 Zato veselite se nebesa i vi koji živite na njima. Teško vama koji živite na zemlji i moru, jer đavo siđe k vama, i vrlo se rasrdio, znajući da vremena malo ima.
Da li je za tebe Bpzja volja da satana vlada na zemlji?

Mirko,šta misliš zašto ti dadoh ta dva citata?
O čemu je uopšte bilo reči da bih ti to ponudio?
Nije li to baš zato da čuješ kad se zbacuje satana i kad počinje kraljevstvo prvo gore a potom i dole a to ti je dokaz ako malo samo razmisliš da se SEDMA TRUBA nije oglasila 1914 niti je tad zbačen satana.
Da je to tad učinjeno Isus bi davno dole uspostavio kraljevstvo i nebi sad bilo ratova jer bi i Armagedonski okršaj davno bio iza nas.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Nemirko,procitao sam citate sto si mi ih dao,
ali poenta je da se ispuni Bozja volja,a to je da dodje Bozje carstvo i da bude volja Bozja i na zemlji kao sto je vec na nebu.
Te 1914 nije se ispunila molitva oenas,vec je to pocetak poslednjih dana,koji traju jos i dan danas.Kad ce doci taj zavrsni dan ne zna cak ni sam isus Hrist,a kamoli ja.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Nemirko,procitao sam citate sto si mi ih dao,
ali poenta je da se ispuni Bozja volja,a to je da dodje Bozje carstvo i da bude volja Bozja i na zemlji kao sto je vec na nebu.
Te 1914 nije se ispunila molitva oenas,vec je to pocetak poslednjih dana,koji traju jos i dan danas.Kad ce doci taj zavrsni dan ne zna cak ni sam isus Hrist,a kamoli ja.

Šta bi? Odnio vam šef algoritam sa sobom?
 
Natrag
Top