Pomognite molim vas

Učlanjen(a)
05.04.2014
Poruka
15
Ovako treba mi pomoc jer bih voljela da kada upalim kompjuter da mi kaze ZDRAVO NEDO ili WELCOME NEDA isl. Moze i da napise tako nesto, samo je poenta da kad udjem da se tako nesto pojavi. Molim vas za pomoc, hvala unaprijed:gl_sigh::gl_sigh::gl_sigh::gl_sigh::gl_sigh:
 
Učlanjen(a)
05.09.2012
Poruka
13
mozes snimiti svoj glas i reci "zdravo nedo", pa ga postavis za logon sound. ako tribas pomoc - javi
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
mogao si bar postaviti tutorijal na engleskom!
Ovo ti je za promenu text poruke pri podizanju sistema!
Umesto onog Welcome screena!

 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
125
Moze se sve odraditi hakovanjem samog iso fajla windowsa,svoje slike,poruke,skoro sve se moze izmeniti,preradom iso fajla,takav preradjen narezati i podizati.Postoje vise tutorijala u delu foruma Domaci tutorijali.Malo de duzi proces od samo izmene poruke,ali vredi,mogu se ubaciti svi svoji drajveri,slike,podesavanja,programi,sve po svome ukusu.http://serbianforum.org/threads/nap...ramima-po-vasoj-zelji-i-ukusu.199917/.Postoje i drugi nacini,ali jednom sklopljen sistem po svojim zeljama samo treba ubaciti na usb ili narezati butabilan disk,i sva podesavanja,slike,pozdravne poruke,drajveri,key,jezik,sve ce se instalirati.Pozzz
 
Učlanjen(a)
05.04.2014
Poruka
26
Pozdrav svima, imam veliki problem sa monitorom...da skratim na monitoru mi se ocrtavaju sitne tacke u raznim bojama(uvek se pojave kad uđem u neki prozor) i u velikom broju.:gl_sigh:

Ako je neko zainteresovan da mi pomogne spreman sam da pošaljem sliku mog problema.

UNAPRED HVALA.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Pošalji fotografiju slikanu telefonom ali pošalji i sistemski Printscreen! Imaće zainteresovanih. :rolleyes:
 
Učlanjen(a)
05.04.2014
Poruka
26
Evo :confused:
4lr9zo.jpg
2e0tkrk.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Pozdrav svima, imam veliki problem sa monitorom...da skratim na monitoru mi se ocrtavaju sitne tacke u raznim bojama(uvek se pojave kad uđem u neki prozor) i u velikom broju.:gl_sigh:

Ako je neko zainteresovan da mi pomogne spreman sam da pošaljem sliku mog problema.

UNAPRED HVALA.

Nisi naveo da li je lap top u pitanju ili pc!
Ako je lap top moguce da ti problem stvara flet kabal ili drajver za graficku!
Ako je pc onda dvi ili hdmi kabal zavisi kako je prikljucen drajver ili pregrevanje ili sam monitor je pri kraju!
Mali savet sledeci put ako imas pitanje otvori svoju zasebnu temu na forumu nemoj se ubacivati u tudje zbog same preglednosti!
Da ne bi dolazilo do konfuzije!
 
Natrag
Top