pomoc za Windows live messenger

Član
Učlanjen(a)
31.03.2009
Poruka
16
pomozite molim vas... ^^^ i dalje imam taj problem... reinstalirao sam windows i i dalje imam taj problem... nekako mi nema logike da je stvar u hardware-u ali ne kapiram kako i posle reinstalacije windows-a i dalje izlazi greshka na windows live communication platformi... ukljuchio sam automatic update i instalirao sve potrebne update-ove i i dalje mi izlaze ta obaveshtenja...
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
88
pomozite molim vas... ^^^ i dalje imam taj problem... reinstalirao sam windows i i dalje imam taj problem... nekako mi nema logike da je stvar u hardware-u ali ne kapiram kako i posle reinstalacije windows-a i dalje izlazi greshka na windows live communication platformi... ukljuchio sam automatic update i instalirao sve potrebne update-ove i i dalje mi izlaze ta obaveshtenja...

Ajde probaj ovo
PRVO RESENJE:
Udji u C:\Program Files\Windows Live\Contacts\
OBRISI WLM LOGGING

DRUGO RESENJE:
Kad si vec tu probaj u istom folderu imas fail pod nazivom WLMCOMM.EXE!Idi desni klik properties idi na Compatibility izaberi Disable visual themes onda APPLY i to je to!
TRECE RESENJE:

Otvoris C particiju nadjes folder
Documents and Settings udjes i nadjes folder Administrator udjes i nadjes Local Settings udjes u taj folder i nadjes Application Data
, e tu nadjes folder Microsoft otvoris i nadjes Windows Live Contact, otvoris taj folder i izbrises sve sto postoji u njemu!to bih trebalo da izgleda ovako C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Microsoft....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
1
Windows Live Communications Platform has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
MOZE LI NEKA POMOC!!!!!!
posle ponovnog instaliranja mi javlja ovu poruku
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
10
kod mene je opet malo drugačiji problem pa molim za pomoć! prilikom logiranja izbaci "error 80080005" i nemogu da se ulogujem!!!! ako neko zna o čemu se radi molim vas da pomogne!!! inače ta verzija MSN-a na mom računalu radi a kod klinaca u sobi neće!!! (OS lastxp ako vam to šta pomaže)
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1
Cao! Ne mogu da udjem u windows live messenger ,kad udjem u veze tamo mi pise da trenutno nisam povezana sa Net messenger service...Kako da resim taj problem...sve sam pokusala ali bezuspesno..kad udjem na maticnu stranicu tamo sam prijavljena i sve je ok ali kad otvorim msn i hocu da se prijavim kaze mi da trenutno nisam povezana sa net service Ako neko nesto zna da mi pomogne bicu mu veoma zahvalna...Pozzz od mezimceta....
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2009
Poruka
1
pozdrav svima,nisam cesto pisao na ovom forumu ali imam problem,pa sam resio da i ovde pokusam,
Posle nadigradnje WLM-a sa 8.05 na 9.0 nisam mogao nikako da ga pokrenem.Nakon obaranja sistema,ciscenja registry-ja raznih instalacija i deinstalacija uspeo sam da ga pokrenem,ali sada imam novi problem.Posle logovanja mogu da komuniciram samo sa ljudima koje imam kontaktima,dok nove kontakte ne mou da ubacujem.Sa kamerom je slucaj drugaciji,jer ona uopste ne radi.Da na pomenem da WLM posle logovanja radi sa tim kontaktima iz liste ali mi sve vreme na ekranu stoji ovo:
Problem sa MSN-om.JPG

Da li neko zna u cemu je problem? Probao sam brdo saveta sa raznoraznih foruma,ali problem je i dalje isti. Hvala unapred i izvinite na dugackoj poruci
 
Natrag
Top