PomoC - Sony Xperia Z3 Compact

Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
29
Sony Xperia Z3 Compact, voda prosla u telefon, iako je navodno otporan na vodu.
Bio je na servisu, ne mogu da nadju sta je problem.
Na display nema ostecenja, na ploci nema ostecenja.
Ali telefon ne moze da prebaci osvjetljenje na ekran, tako da je neispravan.

Najveci mi je problem podaci iz telefona, htio bih da dodjem to njih. U servisu su mi rekli da bi mogli da pokupe podatke ali posto imam Screen lock (Pattern) onda zbog te sifre ne mogu.

Mene zanima sledece, da li neko zna kako bih mogao da predjem preko te zastite i da pokupim podatke sa telefona?
Ili ima li neki drugi prijedlog.

P.S. Znaci na ekranu se nista ne vidi, samo crna slika, ne znam ni da li je iskljucen ni ukljucen, niti bilo sta.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
29
ako neko zna neki servis da je bas dobar neka mi posalje na pm ako se ne smije pisati ovdje
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
prvi veći grad i traži. ne misliš valjda pola sveta da pređeš zbog servisa. zar niko iz tvoje okoline ne zna za kvalitetan servis za soni .
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
29
pa da znam ne bih pisao ovdje i trazio od vas
bio je vec u servisu i nisu mogli da ga srede, a taj servis je najbolji kojeg ja znam
mislim da predjem koliko god treba samo da sredim to sto treba
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Da li znas kako je telefon imao kontakt sa vodom? Naravno, ovaj telefon jeste vodootporan ali samo u odredjenim uslovima tako da prvo uopste ne mora da znaci da je telefon, odnosno display riknuo. Drugo, preporucio bih ti kao i vladcepeh samo oficijalni sony servis iz dva razloga, jer sony ima zaista kvalitetne servise i jer ti sigurno nece zakinuti nista. Ako ne zelis u Sony oficijalni onda mozes da mi se javis da ti preporucim jedan dobar servis. Vec sam ih preporucivao nekima i svi su zadovoljni otisli od njih.
Pozz
 
Natrag
Top