Pomoc oko virusa

Član
Učlanjen(a)
08.08.2009
Poruka
3
Molim Vas da mi pomognete u otklanjanju problema sa koriscenjem interneta.
Pokusacu da objasnim u cemu je problem.
Mislim da sam negde pokupio neki virus koji mi ili brise IP adresu ili Lan kako mi je rekao neko od prijatelja koji se kao malo bolje razumeju u problematiku sa virusima.
Imam bezicni internet kod G-net-a.

Ukoliko tek ukljucim racunar internet explorer ili oprea rade nesmetano.Posle odredjenog vremena ako ne koristim neki od programa za boravak na net-u i ponovo startujem bilo koji desi se da nece da otvori ni jedan sajt ali u isto vreme mi na primer nesmetano radi radio preko interneta u tool baru explorera.

Ukoliko odem na Local area konektion i napravim disable - enable bez problema otvara bilo koju stranu.
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
4
Ako te je stvarno zakacio neki tezi virus,kopiraj sve podatke negde pa reinstaliraj,jedini nacin da se oslobodis nekih virusa
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
13
Koji antivirus koristiš,moraš imati na umu da stariji antivirusi nisu pravljenji za real time zaštitu na OPERI.
Skeniraj računar sa antivirusnim programom koji imaš.
Dao si malo informacija dabiti nekako pomogli.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
1
dali neko moze da mi posalje product key za Norton AntiVirus 2009 16.5.0.134 . Licenca mi istekuje za 10 dana.Pozdrav i unapred hvala !
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
dali neko moze da mi posalje product key za Norton AntiVirus 2009 16.5.0.134 . Licenca mi istekuje za 10 dana.Pozdrav i unapred hvala !

Ako ti je to Gaming Edicija probaj fiksirati......


fix
Kod:
http://rapidshare.com/files/212391392/3t_ga4t.rar


:sifra:
Kod:
www.shareordie.net
 
Član
Učlanjen(a)
24.03.2010
Poruka
7
Treba mi pomoc, najverovatnije virus mi se neki prikacio. Kada ukljucim racunar na onom prozorcicu za internet pokazuje kao da se konektuje( kod mene je win 7 tako da se kao onaj krug okrece) ne mogu da udjem na windows live messenger, na windows media player, internet explorer, a cesto ni youtube na inernetu...a kada zelim da skeniram sa Anti-Malwere na 5-oj sekundi se samo blokira ...sta da radim???
 
Natrag
Top