Pomoć oko prepravke PVR SimpleIPTV

Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Sve je to jedan isti xml ,napominjao sam da _NightWolf_ ima problema sa internetom zbog poplava,i da ću ja moj kopirati preko njegovog da ne bi ostao beskoristan i zaboravljen (ipak je to br.1 EPG)
.gz su kompresovane i zauzimaju jako malo mesta zato su tu pored osnovnog xml

epg.xml
epg.xml.gz
epg_slike.xml
epg_slike.xml.gz

A tagovi sa imenima su slični skoro identični,ne razumem otkud toliko pisanje oko svega ovog.
Ako vam ne odgovara nemorate ga koristiti,uvek možete da napravite svoj...
tag listu sam objavio sa mojim imenima koja su ista za sva 4 xml,tako je dok _NW_ ne počne da izrađuje njegov.
http://serbianforum.org/threads/pomoc-oko-prepravke-pvr-simpleiptv.510811/page-3#post-1399147

Dobro ste me podsetili 12.6 prekidam sa izradom EPG,na godišnjem sam ,ovog puta zasluženom ;)
ako dotle se _NW_ ne vrati pronađite alternativu za EPG
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Niko ne misli nista lose, ja sam hteo da isprobam oba EPG-a, ali sam citao da se neki tagovi razlikuju i to je sve.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Sve je to jedan isti xml ,napominjao sam da _NightWolf_ ima problema sa internetom zbog poplava,i da ću ja moj kopirati preko njegovog da ne bi ostao beskoristan i zaboravljen (ipak je to br.1 EPG)
.gz su kompresovane i zauzimaju jako malo mesta zato su tu pored osnovnog xml

epg.xml
epg.xml.gz
epg_slike.xml
epg_slike.xml.gz

A tagovi sa imenima su slični skoro identični,ne razumem otkud toliko pisanje oko svega ovog.
Ako vam ne odgovara nemorate ga koristiti,uvek možete da napravite svoj...
tag listu sam objavio sa mojim imenima koja su ista za sva 4 xml,tako je dok _NW_ ne počne da izrađuje njegov.
http://serbianforum.org/threads/pomoc-oko-prepravke-pvr-simpleiptv.510811/page-3#post-1399147

Dobro ste me podsetili 12.6 prekidam sa izradom EPG,na godišnjem sam ,ovog puta zasluženom ;)
ako dotle se _NW_ ne vrati pronađite alternativu za EPG
Zasluzeno majstore svakako, a valjda ce i NW da se izbori sa tolikom vodom, nisam se cuo dugo s njim.
 
Učlanjen(a)
24.06.2014
Poruka
22
Kako ovo da ubacim u xbmc gotham (android), kad je več ''default'' addon? gde moram da razpakiram ovaj čudesno dobar zip file? Hvala
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Dodato u prvom postu izmenjena verzija PVR IPTV Simple verzija za XBMC win32 frodo. 1.6.1.1
Pa ako je neko voljan da isproba Epg sa slikama,može to da odradi uz obavezno menjanje skina
koji je prilagođen da prikazuje slike XBMC.Posle neka postavi sliku ovde da proverimo zajedno jel funkcioniše :)

Skin je takođe postavljen u prvom postu (instalirati originalnu verziju skina pa prekopirati xml preko originalnih)
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Evo ja sam probao , radi i svidja mi se

093.jpg


Samo imam problem kada pustim bilo koji kanal , nemam opciju da izadjem , tj prekinem gledanje kanala ... Svi " dugmici" su mi spojeni , kao sto se vidi na slici

094.jpg
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
To je razlika između gotham i frodo :(
Dopisaću ti kasnije koji xml da zameniniš sa originalnim da bi ti se vratile ikone komandi za full skrin
Nedostaje ti timeline to je do frodo verzije.
A gde su slike iz EPG ???,ma ja sam samo hteo da se isproba verzija PVR da vidim jel prikazuje slike a za to se mora ubaciti skin koji je urađen za gotham :)
Probaj sa mojim EPG.
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
2014-07-19_191419.png
Isprobao samnovu Alpha verziju samo što se tiče LIVE TV (sad je samo TV)
Nisam baš oduševljen kako idu stvari....
Pozitivna stvar u celoj priči je izbor grupe kanala iz novog windowsa (prozora),i pamćenje grupe prilikom novog starta XBMC.
Sortiranje kanala je takođe ok (Name-Number ; AZ - ZA )
Ostalo...sve ista priča uz bag da kad instalirate 14.0 sve pada u vodu.Ne radi ni jedan skin (što se tiče Live TV).
Kad isprobate neki skin koji neodgovara helix-u i vratite se na osnovni skin confluence,neprijatno ćete se iznenaditi nema više ni jednog kanala,posle reset kompletnog XBMC vraćaju se ali zar mora tako...
Simple IPTV je uključen u instalaciju , verzija 1.9.5 (nema promena u samom PVR
screenshot000.png
 
Natrag
Top