Pomoc oko nokie 6600

Član
Učlanjen(a)
21.10.2010
Poruka
12
Imam problem sa nokiom 6600, ne mogu da je otkljucam.
Stavila sam joj novu bateriju,i super je radila nekoliko dana,slikala, snimila nekoliko snimaka, slala nekoliko poruka, primila nekoliko poziva. Dakle bila je potpuno ispravna kada sam pocela da je koristim (trebalo je da mi posluzi privremeno dok sa servisa stigne moj telefon). Pre toga je stjala, zato sam i promnila bateriju.
Sada ne mogu da je otkljucam. Vadila sam bateriju i ponovo je ukljucivala, ali cim se pojavi osnovni ekran, sam se zakljuca. Pozive mogu da primam.Primetila sam i kad ga ukljucim, trazi mi da podesim vreme (sto je i normlno) i kad ja to uradim, treba da stisnem taster iznad kog pise OK (lava crtica sa leve strane).E, taj taster ne reaguje na stisak.A da bih otkljucala telefon prvo stiskam taj taster, a onda * (zvezdicu).Sad mene zanima ovo: ako je u pitanju kvar tog tastera, zasto se sam zakljucava kada izvadim bateriju i ponovo je vratim ili ukljucim?
Ja razglabam, ali ne znam kako bih drugacije objasnila koju muku imam, a muka mi je velika jer mi je u njemu kartica sa sluzbenim brojem,i primila sam neke poruke koje ne mogu da otvorim na ovoj starudiji 6600, a kad karticu prebacim u neki drugi telefon, on mi ih ne pokazuje.
Da li neko zna sta mu je i kako da otvorim te poruke?(a da ne spominjem brojeve sa kojih sam primila pozive, a nisam ih zapisala u tefter, niti memorisala)
:(:cray::cry:::sheep:
 
Član
Učlanjen(a)
05.05.2011
Poruka
1
Imao sam isti problem, odnesi u servis da ti poprave :)

na kraju mi se telefon ispraznio i kad sam pokusao da ga upalim nije hteo i nikad vise se nije upalio :(
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2010
Poruka
12
ja mu izvadila karticu, ukljucila ga (trazio SIM),ja ga iskljucim, ponovo stavim karticu, on otkljucan!Jedan problem resen! Ali, sada neke druge komande ne rade.Odustajem, ide na reciklazu (da se izrazim recnikom ekologije, da ne provalite da cu da ga zveknem u prvi kontejner na koji naidjem, a mozda i o beton)
 
Natrag
Top