Pomoc oko maticne

Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
162
Imam komp sa Gigabyte GA p31 s3g maticnom plocom, e sad, maticna je crkla, tj neki kondenzator ili sta vec se pregreva i gasi se, rekli su moze da se promeni ali je tesko naci deo i jako je tesko namestiti. znaci treba mi nova. Ili ista ta ili neka na koju odgovara isti ram ista graficka i isti procesor??? Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
kazi koji imas procesor pa cemo ti naci i maticnu! uostalom ako nadjes istu takvu polovnu a da je dobra uzmes nju
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
ako su samo kondenzatori to nebih trebao biti problem, to crkava redovno.pitaj jos par majstora u gradu
 
Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
162
To bi mi bilo najbolje , trazio sam, ali tesko naci polovnu. Zato mi trebaju jos neke koje mogu, ne znam sada tacno nije kod mene komp, sutra cu znati sve.
 
Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
162
A nije kondenzator, nego ne znam kako se tacno zove taj delic, kockasti je. To meni stric radi, mislim on ga je ispitao i video da je to i kaze da je tesko namestiti moraju biti jako precizni za taj deo. I rekao mi mozda mogu da srede nekako il da on nadje neku maticnu al da protrazim i ja ili ovu ili neku slicnu.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
uostalom gledaj... kad budes trazio maticnu gledaj samo da je SOCKET 775 i nemas frke. pretpostavljam da imas intela tako da ti je to to u sustini
samo gledaj 775 socket
nadjes nesto povoljno na limundu ili kupindu furaj dalje
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
novu ne mozes nigde naci a polovne se krecu od 1500-2500 zavisi sta trazis...
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
pa to ti je buraz puno a ti kako hoces... ja da sam na tvom mestu gledao bih nesto povoljnije a ako bas hoces tu maticnu uzmi je... bar imas garanciju
 
Natrag
Top