pomoc oko izrade namestaja i kuhinja

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
12
Molio bih nekog ko ima ili zna neki neki sajt za izradu kuhinja i namestaja al da to bude u PDF formatu, sa skicama, slikama i dimenzijama... unapred hvala..:)
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2012
Poruka
9
To sto ti trazis ne postoji ipak su to profesionalne tajne , slike postoje ali nacrti sa dimenzijama .....Pa nisu dimenzije prostora standard , standard je koliko su frontovi u odnosu na korpus ako su sarke krive ili polukrive ili ravne , koliko se oduzima od ukupne sirine za fioke sto opet zavisi od tipa klizaca . Ako imas nekog ko se bavi time pitaj ga za neke osnovne podatke ...........
 
Član
Učlanjen(a)
23.07.2013
Poruka
1
takav program kosta mnogo. sigurno ga neces naci na internetu. Ali ako ti treba projekat sa kompletnim izracunavanjem, krojnom listom, repromaterijalom i slikom, onda se to moze dobiti, jeftino
 
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
309
Za sve koje interesuje izrada kuhinjskih elemenata,postoji knjiga o tome kako se radi u varijanti sam svoj majstor... Knjiga je napisana vrlo jednostavnim i lako razumljivim jezikom sa slikama,opisom... Obuhvata sledeća poglavlja: 1.Materijali 2.Prostor i mere 3.Projektovanje i raspored elemenata 4. Izrada krojne liste 5. Priprema delova i elemenata sklapanja itd...
Kod:
[url]http://dfiles.eu/files/89su1f7af[/url]
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.05.2013
Poruka
3
Majstore to moza da vam zahvali neko ko se bavi time pa zna o cemu je rijec.Ja godinama radim sa ivericom i znam materiju tako da shvatam problem,ali obicni ljudi ne.Oni kazu ma daj to je lako za uraditi sta ti je to...
 
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
309
u pravu si...
Kod:
http://serbianforum.org/pravila-i-tutorijali-foruma/81169-zahvaljivanje-na-forumu.html
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
71
Za sve koje interesuje izrada kuhinjskih elemenata,postoji knjiga o tome kako se radi u varijanti sam svoj majstor... Knjiga je napisana vrlo jednostavnim i lako razumljivim jezikom sa slikama,opisom... Obuhvata sledeća poglavlja: 1.Materijali 2.Prostor i mere 3.Projektovanje i raspored elemenata 4. Izrada krojne liste 5. Priprema delova i elemenata sklapanja itd...



Moze link za knjigu ili bar tacan naziv pa cu probati sam da nadjem ? Hvala
 
Natrag
Top