POMOC oko instalacije Ubuntu

Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ja imam Ubuntu 11.10 i koristim ga sa CD-a,bez instalacije,posto imam tri HDD-a i na sva tri su Win.OS-mi.XP SP3,Win.7 i Win.8.1,kada hocu Ubuntu kao sto sam rekao koristim ga bez instaliranja,vec direktno sa CD-a.Posto ima tu mogucnost i ti mozes to da uradis kada ti instalacija vec ne polazi za rukom.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
zaboravio sam nesto reci,da mis sa Usb-om ne reaguje na Ubuntu,a prikljucak Ps2,bez problema,a sto je to tako jos nisam istrazio.Posto nemam ni jedan misa sa PS2 prikljuckom ja sam kupio adapter sa USB-a na PS2 i tako radi sve kako treba.
 
Učlanjen(a)
15.08.2013
Poruka
103
zaboravio sam nesto reci,da mis sa Usb-om ne reaguje na Ubuntu,a prikljucak Ps2,bez problema,a sto je to tako jos nisam istrazio.Posto nemam ni jedan misa sa PS2 prikljuckom ja sam kupio adapter sa USB-a na PS2 i tako radi sve kako treba.
Време је да одложиш Убунту 11.10 у колекцију и нарежеш неку новију верзију, нпр 13.10 или за месец дана 14.04...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Hvala ti ДраганЖ,skinuo sam noviju verziju 12.4 ja mislim,ali isto nece na Usb misa,a cuo sam da izlazi ta nova verzija pa cu sacekati.Ovo mi je narezano na CD RW i lao cu obrisati i narezati novi.Jos jednom hvala i Pozdrav.
 
Učlanjen(a)
15.08.2013
Poruka
103
Hvala ti ДраганЖ,skinuo sam noviju verziju 12.4 ja mislim,ali isto nece na Usb misa,a cuo sam da izlazi ta nova verzija pa cu sacekati.Ovo mi je narezano na CD RW i lao cu obrisati i narezati novi.Jos jednom hvala i Pozdrav.

Последњих годину дана на преносном рачунару користим миш са УСБом и ни једном нисам имао проблем око не препознавања. Користио верзије Кубунта 12.10, 13.04, 13.10 и сада SolydK ....
Ако и са новијим верзијама Убунтуа имаш проблем са мишом онда не би било згорег испробати неки други миш са УСБом - чисто да се увериш да ли је проблем до самог система или је пак некомпактибилан сам миш (из било ког разлога).
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Imam nekoliko miseva i sve Usb prikljucak i nijedan nece da radi na Ubuntu,a na Winowima rade normalno.Nabavio sam Adapter sa Usb-a na PS2 i rade sada svi.Verovatno ce na tim novijim sigurno raditi.Nisam jos skinuo tu 13-cu pa kada nju skinem probacu.U svakom slucaju Hvala ti.
 
Natrag
Top