pomoc oko huaweia u8110

Član
Učlanjen(a)
13.05.2010
Poruka
9
E ovako posto slabije vidim normalno s godinama ja resio da uvecam velicinu fonta posto doticni nema uvecanje slova.
pa instaliram font changer pre toga rootujem tel i dobijem odnosno povecam u opcijama font changera sa 120 na 140 mislim pixela.
Dobijem velika slova i odusevim se, i da posaljem poruku oces ne moze. Naime kako sam povecao velicinu fonta povecala se i tastatura tako da se cela ne vidi pa kad hoces da nesto obrises ne vidis tipku ili slovo l uglavnom neupotrebljiva tastatura. Ja uradim unroot i obrisem fontchanger ali tastatura tako velika je ostala.
Molio bih za pomoc kako da vratim sraru velicinu fonta odnosno tastature.
Napominjem da sam ponovo instalirao font changer i tu kad hocu da vratim velicinu ne reaguje
Hvala
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
Trebao si backup neki da uradis.Vidim imas root,jesi li menjao fabricki nekim custom update-om ?
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
Nisi me razumeo,imas gomilu custom Romova za tvoj fon.Ranije sam koristio 8110.Javi se na PP da ti objasnim.
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2010
Poruka
9
Ne da mi PP kaze da moram imati 10 postova jos jednom do tancina sta sam radio a ti mi odgovori na sekulicue@gmail.com.
Gledaj prvo sam rootovao pa ubacio font changer pa u njegovim opcijama povecao mislim velicinu pixela na 160 ili 170 .
Kad sam video sta sam uradio neupotrebljiva tastatura ja obrisem font changer i uradim unroot ono isto.
Vratim na fabricka podesavanja isto. Onda uradim ponovno vracanje znaci rootovanje pa font changer i u opcijama kad hocu da vratim
velicinu pixela odnosno velicinu fonta ne reaguje.
E hvala ti sto se trudis da pomognes
 
Natrag
Top