Pomoć oko DVD RW drivera

Član
Učlanjen(a)
01.01.2010
Poruka
78
Imam HP pavilion 2000,porijeklo USA star oko godinu dana i zadnjih nekoliko imam problema sa DVD driverom jer mi se isti ne pokazuje kad otvorim MY Compter.Kao da je izbrisan.Prvi put kad mi se to desilo radio sam restore fils al ni to sada ne pali.Jutros i juče u jutro kada sam ga upalio bio je tu al poslije opet nestane.Jel iko imao sličan problem.Unaprijed se zahvaljujem.
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2010
Poruka
78
Imam HP pavilion 2000,porijeklo USA star oko godinu dana i zadnjih nekoliko imam problema sa DVD driverom jer mi se isti ne pokazuje kad otvorim MY Compter.Kao da je izbrisan.Prvi put kad mi se to desilo radio sam restore fils al ni to sada ne pali.Jutros i juče u jutro kada sam ga upalio bio je tu al poslije opet nestane.Jel iko imao sličan problem.Unaprijed se zahvaljujem.
Ako nekoga bude zanimalo,pronašao sam moguće razloge.Ako vam je sve u redu sa driverima kad otvorite Device Manager onda postoje dva moguća razloga.Prvi je virus(kojeg sam ja pokupio instalirajući NERO 7),a drugi je instalacija neke igrice koja zauzima dosta prostora.Nestanak simbola DVD drivera kad otvorite My Computer je bilo virtualne prirode.Pozzz.
 
Natrag
Top