Pomoc oko Cs Servera

Član
Učlanjen(a)
14.11.2010
Poruka
6
ZZ svima ja sam napravio svoj dedicated cs 1.6 server ubacio sam amx mod x,resetscore plugin itd..... napravio sami ono kad udjes u ruter moj ruter je huawei echoliht hg520s ono Nat pa virtua server i protocol tu ali moj problem jeste da ja mogu samo da udjem na server moj server ni niko ne vidi u favorite pa sam nesto trazio na netu i nista video sam nesto sajt whatismyipadress.com tako nesto i tu sam kopirao adresu.....i lepo sve sam uso probo sam kod prijatelja on ima p47cs pise mu da mora da ima p48 dobro dao sam mu p48 cs i nece da se conectuje.....Cs server se kod mene samo konentuje znaci ali nece u favorite nego mora aono uconzoli connect i brojevi ip...... treba mi pomoc kako da napravim ovaj ip za cs server probo sam sve sto znam ali nije uspelo MOLIM VAS POMOZITE MI PLZZZZZ
i ako mozete da mi date link de da skinem plugin za kviz dr.shop ono moj je deathrun server. Hvala U NAPRED sorrysmile3

 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Promasio si podforum ,ovo treba da ide u video igre pricaonica.
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
a sta kazes da izdvojis jmesecno 1000/1200 din. i iznajmis serw kod KGB/a . . . i miran si . . .
 
Član
Učlanjen(a)
14.11.2010
Poruka
6
da i sta izdvojim i niko mi ne udje posle sta biva ''bacio pare u vodu'' ovako sam vido na youtube svi tako rade samo oni naprave nes nzm sta i radi im kao pravi placeni server....... samo ja nzm kako to rade sve i mogu da postave na game tracker i ostalo :D
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
26
E ne moze da se server doda u favorite a kako si dodao AMX modove?

Cim udjes u CS udji u konzolu i kucaj connect ip(ip znaci da ubacis ip od servera)
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
146
evo udji na ovaj server!!!
Samo za profi igrače!!!
Obaveštenje: prvih 10 igrača koji budu imali preko 15 sati igre i budu u top15 imaju full admina!!!!

ProFeSiona[L] GaIminG^[Public]^
188.138.95.18:27200
Odradi to što piše i imaš admina od mene xD i neće ti trebati tvoj srw xD
 
Natrag
Top