Pomoc oko CS 1.6

Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
3
Relativno kratko igram CS 1.6, nekih 4-5 meseci i to samo sa botovima. Pre par dana skinuo sam sa KGB sajta njihov CS 1.6 i prvi put poceo da igram online. Primetio sam da se igraci drugacije krecu nego ja (poskakivanje, necujno skakanje, neko sitno i jako nisko poskakivanje (uglavnom na awp serverima), itd...). Niko se u stvari ni ne krece normalno nego svi nesto poskakuju. Takodje sam zakljucio da kucaju neke silne sifre u konzolu za koje ja nemam pojma cemu sluze ali im verovatno pomazu cim to kucaju. Ja to nista ne radim, igram CS onako kako sam ga skinuo. Molio bih vas, ako neko ima strpljenja, da mi objasni koje se to sifre kucaju, kako se koriste i cemu sluze, kako se postize to poskakivanje i kretanje u cs 1.6? Moze i link gde je sve objasnjeno na srpskom jeziku. Hvala unapred!
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Pa da necujno hodas drzis Shift.. Da poskakujes namjestis u kontrolama pod kontrolom Duck namjestis kolutic misa itd............
 
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
155
Oni u konzolu pisu
/rs=da ti se skor vrati na 0
/hp
/me
/top15
/rank
Ali koriste i neke citove,to su ti sifre
Nebih ti preporucivao da koristis citove
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
3
Oni u konzolu pisu
/rs=da ti se skor vrati na 0
/hp
/me
/top15
/rank
Ali koriste i neke citove,to su ti sifre
Nebih ti preporucivao da koristis citove


Ne mislim na to, nego na sifre tipa cl_nesto nesto i to kao pomaze za nisan ili Bog te pita za sta sve? Jedan lik mi je napisao tokom igre ali nista nisam ukapirao.:stupid:
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Ja mislim da te sifre tipa cl_ sv_ etc. nemogu mnogo da pomognu one sluze samo da namestis neke opcije sto nema pod stavkom opcije nego kucas u konzolu. Ali da bi hodao sporo idi na youtube i kucaj cs 1.6 silent run ili tako nesto i izacice ti verovatno tutorial

Evo naprimer ovaj tutorial
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=pxtU62TABQ8

Ovo sto okrece mis to ti je kao sto je i mihajlo rek`o duck to namestis u opcijama scrol na gore duck i samo prati tutorial i eto ti silent run.

Pozdrav
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Dalje kucaju jos

cl_cmdrate
cl_uprate
fps_max
rate

To ti je za regulisanje pinga u igrici
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
3
O.K. Hvala vam. Nasao sam na netu sifre i objasnjenja za sta se koriste i ovo sa you tube-a je pomoglo. Snacu se vec nekako.smile3
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2011
Poruka
1
upisi cl_lc 1,cl_lw 1, cl_bob 0, cl_bobup 0,gl_zmax 9999,gl_sprieblend 0,gl_ztrick 1,max_shels 2,hud_takeshots 9999,cl_dynam 0
 
Učlanjen(a)
24.01.2012
Poruka
1
imam pitanje vezano za cs 1.6 pre nekoliko dana sam sa KGBsajta skinio online i sada sve normalno radi udjem u igru i sve ali kada udjem u server prije igre se pojavi ono OK da treba kliknuti a ja kada kliknem nista ne djeluje i onda mi cijeli komp zastopa pa ako netko zna u cem je problem volio bih da mi pomogne
 
Učlanjen(a)
05.02.2012
Poruka
1
pa onda nazalost moras da izbrises cs 1.6:(,znate li vi ima neka s

pa onda nazalost moras da izbrises cs 1.6sorry,znate li vi ima neka sifra da kad ukucas zabeli ti se nisan i onda samo lupas hedove, a nije ono da promenis boju nisana.Ako neko zna ovu sifru molim da mi je napise:red:
 
Natrag
Top